Horoskopas trečiadieniui 02-23

Avinas – Mažiau planuokite, mažiau tikėkitės, tuomet tikrai viskas puikiai pavyks. Spręskite finansines problemas: dabar turite galimybių rasti išeitį. Būkite atlaidesni mylimajam. Jei jūsų santykiai su artimaisiais keblūs, suskubkite atsiprašyti.

Tauras – Galite rizikuoti, imtis labai atsakingų dalykų, susitikti su itin svarbiais jums žmonėmis, aptarti itin reikšmingus ir dalykinius, ir asmeninius reikalus. Šios dienos susitikimai, pokalbiai ar naujos pažintys, nauji jausmai (arba atgimę seni) jus padarys laimingus.

Dvyniai – Kad ir ko imsitės, būtinai turite atsižvelgti į vyresnių šeimoje (o vyrams būtinai į moterų) nuomonę. Tai naudos metas, kai verta ieškoti sąjungininkų, rėmėjų savo sumanymams įkūnyti.

Vėžys – Netikėtai gali aplankyti didelė, nepaprasta laimė ar net meilė. Tai gali būti ne tik naujas jausmas, bet ir atgimęs senas. Atsiverkite, tai taps gerų permainų pradžia. Tik mažiau planuokite: nauda, pripažinimas bus kiek kitokie, nei manėte, nors rezultatais liksite patenkinti.

Liūtas – Antrą dienos pusę tinka prašyti konfidencialios paramos, ieškoti pinigų butui, namui įsigyti. Jums gali atskleisti jausmus seniai jus įsimylėjęs asmuo. Tai laikas, kai užsimezga slapti romantiški santykiai.

Mergelė – Po pietų sėkmės metas, kai reikia veikti (ypač moterims), kovoti už save, savo reikalą, savo šeimą, mylimą žmogų. Tad pasinaudokite proga pakreipti santykius su kolegomis, vadovybe, artimaisiais, jums patinkančiu asmeniu reikiama linkme. Galite įgyti įtakingų gerbėjų, rėmėjų. Puiki diena laisvų, kūrybinių profesijų atstovams.

Svarstyklės – Antrą dienos pusę palanku tvarkyti finansinius reikalus, ieškoti naujų uždarbio šaltinių, rėmėjų, pagalbininkų (moterims itin). Tinka pirkti vertingus daiktus namams ir dovanas artimiesiems. Daugiau bendraukit su vaikais.

Skorpionas – Būkite itin dėmesingi antros dienos pusės susitikimams, užmegztoms pažintims, gautiems pasiūlymams, išgirstiems patarimams. Kelionėje, svečiuose gali įvykti lemtinga pažintis, susitikimas su savo tikrąja pora.

Šaulys – Nors antra dienos pusė šauni, sėkmė lydės tik tuo atveju, jei jūs vykdysite šeimos valią. Patys būkite kuklesni, kantresni. Geras laikas tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme, investicijomis.

Ožiaragis –
Laimė ten, kur nesitikite, jau antrą dienos pusę likimas iš tiesų rengia malonių staigmenų. Tai išaukštinimo, meilės, kūrybinės sėkmės metas – ypač moterims savaime viskas susitvarkys kuo puikiausiai (vyrams tuo atveju, jei klausys moterų). Gali atsirasti įtakingų užtarėjų.

Vandenis – Po pietų tinka (moterims itin) tvarkyti svarbius darbo reikalus, taip pat tikrintis sveikatą. Puiki proga pirmam susitikimui su būsimu darbdaviu, nors sutarčiai pasirašyti palankesnė rytdiena. Vyrams reikėtų būti atidesniems moterų prašymams.

Žuvys – Nors sėkme nelabai tikite, dabar pasiseks. Mylimas žmogus, artimieji, sutuoktinis jus supras ir parems. Antra dienos pusė puikiai tinka piršlyboms, sužadėtuvėms. Rinkitės ir dalykinius partnerius, aptarkite su dabartiniais veiklos plėtimo perspektyvas.

 

Šaltinis: http://vytautus.com/lt/dienos-horoskopas.html