Horoskopas penktadieniui 11-04

Avinas – Pasinaudokite jums siūloma pagalba ir tarpininkavimu, o patys pasistenkite likti šešėlyje. Galimas netikėtas susižavėjimas, slaptas flirtas.

Tauras – Problemos spręsis, reikalai pakryps naudinga linkme. Jei siekiate jums svarbaus asmens dėmesio, palankumo (nebūtinai romantiško), šiandien tinkama proga pelnyti simpatijas.

Dvyniai – Pelnytų gerų pokyčių metas. Palanku spręsti finansines problemas, geras laikas ryžtingam pokalbiui su vadovu. Palanku pirkti vertingų, prestižinių daiktų sau, artimiesiems, namams.

 

Vėžys – Gera diena tvarkyti įvairius reikalus, bendrauti, rinkti informaciją, užmegzti reikalingas pažintis, ir ne tik dalykines. Tai romantiškas metas, kai netikėtai galite patirti naujus jausmus (galbūt žmogui, kurį jau seniai pažįstate).

 

Liūtas – Jūs mylimi ir vertinami, tačiau esate linkę pastebėti, sureikšminti ne nuoširdų žavėjimąsi, o pastabas, priekaištus. Jei kas nors nepavyks, atidėkite rytdienai.

 

Mergelė – Sėkmės ims daugėti: aplinkybės palengva keičiasi jūsų naudai. Šiandien verta imtis svarbių reikalų, spręsti sudėtingas veiklos, asmeninio bendravimo problemas.

 

Svarstyklės – Spręskite kasdienes problemas. Kad nusiramintumėte, būtina rasti išeitį iš smulkių, įprastų kliuvinių. Tai puiki diena sudėlioti savo kasdienes mintis ir jausmus.

 

Skorpionas – Galite įgyti patikimų sąjungininkų ir įtakingų globėjų, dosnių rėmėjų ir atkaklių gerbėjų. Tai gera diena viešiems susitikimams, deryboms, įvairiems susitarimams. Vertėtų daugiau dėmesio skirti tam įspūdžiui, kurį palieka jūsų kalba, manieros ir, aišku, išvaizda.

 

Šaulys – Problemos nesibaigia, net didėja, o jei ir sprendžiamos, tai sunkiai. Labiau seksis tiems, kurių veikla susijusi su kolektyviniais laimėjimais. Neblogai jausis ir įsimylėjėliai: tai gera diena romantiškam pasimatymui.

 

Ožiaragis – Reikalai krypsta į gera, atsiveria galimybės, – tai gerųjų permainų laikas. Tiesa, įvykių neskubinkite. Šios dienos susitikimai, pasiūlymai bus naudingi ilgam. Beje, tai metas, kai lengva įveikti nepasitikėjimą savimi.

 

Vandenis – Pripažinimo, išaukštinimo metas. Viskas, kas šiandien įvyks, bus naudinga jūsų karjerai.

 

Žuvys – Palanki diena: nepraleiskite geros progos pakeisti aplinkinių, ypač partnerių, sutuoktinio nuomonę apie save ir pakoreguoti įsisenėjusius keblius santykius. Gera proga atnaujinti nutrūkusį ryšį.

 

Šaltinis: vytautus.com