2009 m. kovo 27 d.

86 metų diena, 13 metų savaitė.

Saulė teka 06:04, leidžiasi 18:46. Dienos ilgumas 12:42. Mėnulio fazė – jaunatis. Oro temperatūra dieną nuo +6 iki +8, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietryčių, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo 0 iki +2, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 2-4 m/s. 

 
Dienos patarimas – Nėra prasmės prisiminti praeitį, jei ji neturi įtakos dabarčiai. (Č. Dikensas)

Dienos prietaras – Jei sapnavai blogą sapną ir nenori, kad jis išsipildytų, vos atmerkus akis, reikia pažiūrėti pro langą.

Sveikiname – Lidijas, Aleksandrus, Alkmenas.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.89 1,57
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,23 2.88

1,55

 

Dienos vaizdelis.

 

Kovo 27 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Svarbu baigti tai, kas buvo seniai pradėta, ir sukaupti energijos bei informacijos naujiems planams įgyvendinti. Konfidencialios informacijos dėka gali pasisekti išspręsti kai kurias problemas, pasinaudoti nuolaidomis, garantijomis.

Tauras

Šiandien patartina ramybė, santūrumas, ypač jei norite išvengti nesusipratimų meilės reikaluose. Nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Juo labiau kad jums išties kils nesuprantamų idėjų ir norų.

Dvyniai

Šiandien jausite energijos stygių, sumažės pasitikėjimas savimi. Galbūt nusivilsite kažkokiu susitarimu, susitikimu ar pokalbiu. Reikėtų trumpam atitrūkti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti. Venkite abejotinų finansinių, komercinių sandorių.

Vėžys

Būsite aktyvūs darbuose ir kontaktuose. Jeigu reikės ginti savo interesus, kreipkitės pagalbos į patikimus, gerai pažįstamus žmones. Pasistenkite būti taupesni. Be to, nelaukite didelio dosnumo iš kitų, nekaupkite apmaudo, jei gausite mažiau nei tikitės.

Liūtas

Atrodo, kad padidės darbų apimtis ir nerimas dėl neatliktų įsipareigojimų. Be to, atsiras žmonių, kurie tikrai nebus nusiteikę puoselėti jūsų autoritetą. Būkite objektyvūs, apdairūs, nes teks atsakyti už savo veiksmus bei pažadus.

Mergelė

Tikėtini svečiai iš toli, arba patys vyksite toliau nuo namų dėl dalykinių ar studijų reikalų. Gali kiek apvilti mylimas žmogus, kolega ar rėmėjas. Nepatartina reikšti ultimatumus žmogui, su kuriuo dar nenorėtumėte nutraukti santykių.

Svarstyklės

Šiandien takto ir saiko jausmas tiesiog būtinas bendraujant su partneriais, kreditoriais. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Didelė tikimybė, jog tai verta jūsų dėmesio, ypač jeigu projektas buvo brandintas ilgai.

Skorpionas

Tikriausiai šiandien kažkam itin prireiks jūsų pagalbos, geranoriškų patarimų. Atsukti nugarą reikštų aptemdyti tarpusavio santykius, prarasti pasitikėjimą. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą, susvetimėjimą.

Šaulys

Galimos smulkios permainos dalykinėje sferoje. Tikėtini bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia arba reiškė praeityje. Pravartu labiau pasirūpinti savo sveikata ir grožiu.

Ožiaragis

Ši diena žada svarbius dalykine bei finansine prasme susitikimus, susitarimus. Rūpesčių gali kelti vaikai, partneriai. Galimos su jais susijusios išlaidos ar nuostoliai. Taip pat laukia seksualinės arba psichologinės problemos.

Vandenis

Gyvensite tarsi ko laukdami, dvejodami. Tuo tarpu daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos tvarkant pinigų, turto arba šeimos reikalus. Labai svarbu mokėti išklausyti, suprasti artimus žmones. Antraip gali kilti rimtų problemų.

Žuvys

Tikriausiai bus daug kontaktų, pokalbių telefonu. Galimas dalykas, kad jūsų dėka pasiseks artimam žmogui arba kažkas iš pažįstamų pasitarnaus jūsų labui. Būkite apdairūs su verslu, darbu susijusiuose reikaluose.

 

www.vytautus.com