2009 m. balandžio 2 d.

92 metų diena, 14 metų savaitė.

Saulė teka 06:49, leidžiasi 19:58. Dienos ilgumas 13:09. Mėnulio fazė – priešpilnis. Oro temperatūra dieną nuo +8 iki +10, giedra, be kritulių. Vėjas vakarų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +1 iki +3, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s.

Dienos patarimas – Blogiausia vėjarodžiui, kai nutyla vėjas: reikia galvoti, kur rodyti.

Dienos prietaras – Kai mėnulis keičiasi iš delčios į jauną, reikia sugalvoti norą ir mėnesio eigoje tas noras išsipildo.

Sveikiname – Elonas, Pranciškus, Jostautes, Jostautus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.87 1,57
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,20 2.83

1,55

 

Dienos vaizdelis.

 

Avinas

Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, finansinėmis, turtinėmis machinacijomis. Nedramatinkite savų problemų ir pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų nesiseka ir reikia pagalbos bei užuojautos.

Tauras

Nusimato verslo pasiūlymai arba bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, draudimu, mokesčiais. Teks derinti savo interesus, norus su kitų žmonių, prisitaikyti ir šiek tiek apkarpyti savo troškimus bei planus.

Dvyniai

Šiandien gali trūkti santarvės, pinigų, komforto ir paprasčiausios tvarkos. Labiau pasitikėkite savimi ir neskubėkite kaltinti bei kritikuoti kitų. Diplomatiškai, protingai elgiantis turėtų pavykti rasti išeitį iš keblių situacijų.

Vėžys

Šiandieną nejausite po kojomis tvirto pagrindo, atrodys, kad esate skandinami intrigų, apkalbų jūroje. Dalykiniai pokalbiai taip pat gali įgauti tokią keistą formą, kad norimų rezultatų pasiekti bus beveik neįmanoma. Tikėtini sveikatos sutrikimai.

Liūtas

Aplinkiniai šiandien gali jus klaidinti iš savanaudiškų paskatų arba tiesiog dėl neišmanymo. Neprovokuokite nemalonių pokalbių bei incidentų. Vakare būsite nusiteikę nerūpestingai siausti su draugais, mylimaisiais. Galite įsivelti į pavojingus nuotykius.

Mergelė

Nesileiskite nukreipiami nuo pagrindinio tikslo, neieškokite lengvesnių kelių už tuos, kuriuos jau pramynėte. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, materialinėmis vertybėmis. Pasistenkite išvengti šeimyninio barnio, pavydo scenos.

Svarstyklės

Į ateitį stenkitės žvelgti kuo blaivesniu žvilgsniu. Nekurkite klaidingų projekcijų, atskirkite fantazijas nuo tikrovės tiek rinkdamiesi veiklos sritis, tiek spręsdami asmeninių santykių, gyvenamosios vietos bei gerovės klausimus.

Skorpionas

Šiandien užplūdę sunkiai valdomi jausmai gali išprovokuoti negatyvias reakcijas. Padidės išlaidos arba būsite priversti sutvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus, sumokėti baudas ar netesybas. Nieko neskolinkite ir nesiskolinkite.

Šaulys

Kils pagundų, kurios gali atnešti ne tokių padarinių, kokių tikitės. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą. Vakare stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima. Neieškokite abejotinų nuotykių.

Ožiaragis

Šiandien galima padaryti klaidų, sudarant sutartis, tvarkant dokumentus, pinigų ir verslo reikalus, tad pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai, nepasiduoti įtartinam spaudimui, įkalbinėjimams.

Vandenis

Padaugės išlaidų ir smulkių rūpesčių, galbūt susijusių su vaikais. Tikriausiai suvoksite, kaip nepamatuotai švaistėte pinigus pramogoms ar niekniekiams. Neleiskite, kad jumis naudotųsi, manipuliuotų abejotini asmenys.

Žuvys

Kitų aplaidumas, lengvabūdiškumas šiandien nejuokais ves jus iš kantrybės. Pasistenkite nesipykti su kolegomis, vadovybe, ieškokite kompromiso. Yra pavojus apsigauti, sudarant sutartis, įsigyjant didelės vertės daiktus.

 

www.vytautus.com