2010 m. Gegužės 12 d. Trečiadienis

132 metų diena, 19 metų savaitė.  

Saulė teka 05:21, leidžiasi 21:11. Dienos ilgumas 15:50. Delčia.

Oro temperatūra dieną +19 iki +21, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas rytų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +12 iki +14, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas rytų, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Bausmė melagiui yra ne tai, kad juo niekas daugiau netiki, o tai, kad jis pats daugiau nieko negali tikėti. (B. ŠO)

Sveikiname – Achilus, Nerėjus, Vaidu2ius, Vilgailes, Nerius, Nerijus.

Šiandien – Tarptautinė slaugytojų diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – pasireikš nuotaikų kaita, neryžtingumas, abejonės. Daug jėgų pareikalaus buities rūpesčiai. Pasistenkite pabaigti senus reikalus, daugiau dėmesio skirti šeimai. Saugokite savo turtą nuo vagių.

Jautis – tikriausiai pasižymėsite kaip aktyvūs ir atkaklūs darbuotojai. Svarbu racionaliai paskirstyti ir teisingai nukreipti savo energiją. Daugiau dėmesio skirkite vaikams: jiems itin reikia jūsų šilumos bei meilės.

Dvyniai – palyginti neblogai turėtų sektis, jeigu jūsų veikla susijusi su mokslu, teisėtvarka ar informacijos apdorojimu. Dėmesio pareikalaus ir ūkio reikalai. Panašu, kad mėginsite ištaisyti seną klaidą ar tęsti kažkada pradėtą darbą.

Vėžys – jūsų emocinė būklė bus gana nestabili. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl niekniekių. Galbūt teks bylinėtis, derėtis, ginti savo interesus. Santykių išsiaiškinimas leistų užbaigti neapibrėžtumo fazę ir pradėti kitokį bendravimą.

Liūtas – tikriausiai teks kontaktuoti su įžymybėmis, politikais, mokslo ir verslo veikėjais, bankininkais. Domėsitės kelionių maršrutais. Tikriausiai ir jūs galėsite bei norėsite kitus pamokyti, pasidalinti patirtimi.

Mergelė – gali būti, kad jums reikės dėl kažko apsispręsti mokslo, profesine ar karjeros prasme. Dėl to suksite galvą, nerimausite. Neskubėkite užbraukti to, kas buvo, ir lėkti į nežinią – laimės uostas tolumoje gali būti tik miražas.

Svarstyklės – tikriausiai teks bendrauti su politikais, pareigūnais, vadovais. Jūsų naudojami ar siūlomi darbo metodai, diegiamos reformos darys gerą įspūdį. Tačiau per didelis užsispyrimas, reiklumas gali sukelti barnius, intrigas, tad būtinas saikas.

Skorpionas – tikriausiai atsiras neblogų galimybių pasireikšti kolektyvinėje, visuomeninėje veikloje, tvarkant organizacinius reikalus. Vakare galimos nemažos išlaidos. Pagalvokite, ar verta lįsti į avantiūras.

Šaulys – palankus metas domėtis, kas ką galvoja ir veikia, rinkti įvairias žinias, informaciją. Tačiau nereikėtų ko nors svarbaus pradėti ar primygtinai reikalauti. Pirma ištirkite situaciją, įsigilinkite į savo bei aplinkinių motyvus.

Ožiaragis – šiandien nestokosite kūrybinės energijos, polėkio bei aplinkinių dėmesio. Tikriausiai patys stebėsitės dėl kažkokio savo susižavėjimo, negalėjimo atsispirti pagundai ir pan. Asmeninių santykių, meilės srityje tyvuliuos iliuzijų okeanas.

Vandenis – galimos investicijos į nekilnojamąjį turtą arba tam tikros pajamos iš jau įvykusių investicijų. Pravartu tvirtinti materialines pozicijas, pirkti ilgalaikes vertybes. Tik būtinai pasvarstykite, kas jums naudingiau. Tikėtinas svarbus pranešimas.

Žuvys – dalykiniai reikalai bus produktyvūs, tačiau atims daug energijos. Daugiau dėmesio skirkite darbų saugai. Lengviau ir sklandžiau sektųsi tvarkyti buities, ūkio reikalus namuose ar aplink juos. Naudos galite turėti iš giminystės ryšių.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}