LTV muzikinio projekto "Dainų daina" nugalėtojas Sasha Son

www.alfa.lt 

Šeštadienį paaiškėjo LTV muzikinio projekto „Dainų daina“ nugalėtojai. Pirmoji vieta atiteko Sashai Son. Antrasis liko Donatas Montvydas. Paskutine prizine vieta džiaugėsi „69 danguje“ merginos.„Dainų dainos“ finalas prasidėjo konkursine Rositos Čivilytės ir Donato Montvydo daina, pavadinta taip pat kaip muzikinis projektas. Tačiau ją atliko ne tik į finalą nepatekęs duetas, bet ir konkurso finalininkai. „Ši daina tapo savotišku šio projekto himnu“, – kalbėjo „Dainų dainos“ vedėja Livija Gradauskienė.

Finalo pradžia virpulį sukėlė visų dalyvių širdyse. Jiems teko patiems išsitraukti eilės numerį, kuriuo atlikėjai pasirodė paskutiniame „Dainų dainos“ konkurse. Bene labiausiai nusivylę atrodė Jonas Čepulis su Skirmante, ištraukę pirmą numerį, ir Karina Krysko, kurios merginos turėjo pasirodyti šeštos, o Karina su Milanno – septinti.

Prieš prasidedant tiesioginei projekto transliacijai, į LRT įsikūrusią kavinę vis užsukdavo atlikėjai ir įtampą bandė malšinti stipresniais gėrimais.

J. Čepulis ir Skirmantė žiūrovus pakerėti bandė ne tik su Veronikos Povilionienės balsu, bet į sceną pasikvietė lietuvių liaudies šokių atlikėjus.

Donato Montvydo daina tikriausiai palietė kiekvieno projekto žiūrovo širdį. Atlikdamas jausmingą dainą, vaikinas į pasirodymą įpynė šokių projekte išlavintus kūno judesius. Jam scenoje padėjo „Oskarų“ statulėles primenantys šokėjai.

„Saulės kliošas“ nusprendė įmantrybių į savo pasirodymą neįpinti. Kuklus, bet nuoširdus pasirodymas sulaukė savų gerbėjų.

Aurelijos ir Dariaus su Violeta dainos buvo skirtos klausyti, o ne žiūrėti. Atlikėjai nusprendė didelio dėmesio scenografijai neskirti.

„69 danguje“ merginos žiūrovams priminė Valentino dieną. Žiūrovai ir vėl galėjo išvysti per LTV šokančius K. Krysko ir Saulių Skambiną.

Greitai pakeitusi sceninius drabužius, K. Krysko lipo į sceną su Milanno. Pora atliko lyrišką dainą, skraidydami salės palubėje, bet jausmingos dainos neišdrįso pabaigti bučiniu.

Greitai pakeitusi sceninius drabužius, K. Krysko lipo į sceną su Milanno. Pora atliko lyrišką dainą, skraidydami salės palubėje, bet jausmingos dainos neišdrįso pabaigti bučiniu.

Sasha Son, pradėjęs dainą ramiai, savo gerbėjus nustebino dainos pabaigoje. Vaikinas savo delne sukėlė ugnį, kuria tikėjosi įžiebti televizijos žiūrovų simpatiją. Prieš nulipdamas nuo scenos Sasha Son išdrįso trumpam nusiimti savo atributą – skrybėlę.

Paskutinė finaliniame koncerte pasirodė Rūta Ščiogolevaitė. Dainininkė žiūrovams padovanojo ne tik emocionalią dainą, bet ir stebinančius vizualinius efektus. „Manau, kad tai yra patyrę daugelis įsimylėjėlių, ir ugnį, ir vandenį“, – savo suknelės pasikeitimus komentavo atlikėja.

Į LRT būstinę atlikėjų palaikyti susirinko ne tik dainininkų artimieji ir draugai, bet ir visuomenėje žinomi žmonės. Kaip sekėsi muzikantams pasirodyti, stebėjo Andželika Cholina, Aras Vėberis, Agnė Jagelavičiūtė, Urtė Šilagalytė, Aleksandras Makejevas, Kęstutis Rimdžius ir kiti.

Finalininkams dainas atlikti padėjo Kauno simfoninis orkestras su Modestu Pitrėnu priešakyje, „LRT grupė“ ir pritariančių vokalisčių trijulė „Sweet Sisters“.

LTV muzikinio projekto nugalėtojas Sasha Son kartu su piniginiu prizu laimėjo ir teisę dalyvauti Maskvoje įvyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Atlikęs nugalėtojo dainą, Sasha Son iš karto išskubėjo į „Tabami goes George Michael“ koncertą, kuriame turėjo pasirodyti susirinkusiai auditorijai. Nugalėtojo nesugebėjo sustabdyti net žurnalistai ir išklausti jo pirmųjų įspūdžių, išplėšus pergalę.

www.alfa.lt