Anksčiau nepripažinęs vaiko, Dragūnas siekia jo globos

www.alfa.lt

Skandalistas Egidijus Dragūnas vėl dalyvauja teismo posėdžiuose. Neseniai dviejų šimtų litų baudą už išplūstą savivaldybės darbuotoją gavęs grupės SEL atlikėjas šį kartą turi asmeniškesnių problemų.
Vilniaus miesto pirmojo apylinkės teismo salėje atlikėjas susitiko su savo vaiko motina Simona V. Ginčo objektu tapo vos pusantrų metų berniukas, dėl kurio globos ir susikibo tarpusavyje nesutariantys tėvai. Ankstesniuose teismo posėdžiuose teisėjai buvo nepalankūs skandalingo dainų atlikėjo atžvilgiu, vaikas buvo patikėtas motinas, o SEL lyderis turėjo kas mėnesį mokėti 400 Lt siekiančius alimentus. Naują teismo procesą inicijavęs E. Dragūnas siekia ne tik vaiko globos, bet ir to, kad motina mokėtų alimentus.

Teisėjas Edvardas Zaluba šioje byloje turės nustatyti nepilnamečio vaiko gyvenamąją vietą ir bendravimo tvarką. Taip pat bus aiškinamasi dėl nepilnamečio vaiko išlaikymo sąlygų.
„Abi teismo posėdyje dalyvaujančios šalys paprašė, kad posėdis vyktų už uždarų durų. Teisėjas patenkino tokį jų prašymą, todėl detalių iš vykstančio bylos nagrinėjimo pateikti negaliu. Tradiciškai teisėjas konfliktuojančioms pusėms pasiūlė susitaikyti“, – teigė teisėjo sekretorė.
Vaiku SEL grupės lyderis ypač susirūpino po 2008 m. gegužės mėnesio įvykių, kai judviejų sūnus iškrito pro trečio aukšto langą. Dėl šios nelaimės buvo apkaltinta vaiką prižiūrėjusi motina, kuri esą „nepasaugojo“ mažylio. Iš maždaug aštuonių metrų aukščio nukritusiam Deividui buvo sutrenkta galva, dviejose vietose lūžo ranka, bet rimtesnių sužalojimų mažylis išvengė. Medikai tikino, kad ateityje nelaimės pasekmių berniukas neturėtų jausti.
Primename, kad tas pats E. Dragūnas iš pradžių nepripažino tėvystės, tai pavyko įrodyti tik atlikus tyrimus. Po jų SEL grupės lyderio nuomonė dėl vaiko pasikeitė iš esmės.
„Jis yra sveikas, gražus, mes dažnai susitinkame“, – savo greitai augančiu sūnumi Deividu džiaugėsi SEL lyderis Egidijus Dragūnas.
DNR tyrimais buvo nustatyta, kad birželio mėnesį dvidešimtmetės Simonos pagimdyto berniuko tėvas yra E. Dragūnas, muzikantas teisme pareiškė, jog sieks jo globos ir nuo žiniasklaidos atsitvėrė tylos siena.
E. Dragūnas anksčiau buvo pasidalijęs mintimis apie savo pirmagimį ir netikėtai užklupusią tėvystę. Tuo metu jo santykiai su Simona dar nebuvo pašliję.
„Aš darysiu viską, kas įmanoma, kad prisidėčiau prie jo auklėjimo, jo geros nuotaikos, skonio. Sieksiu, kad sūnus išaugtų geras žmogus, kad būdamas senas, nesėdėčiau ir negalvočiau, jog kažko nepadariau, – atsivėrė Egidijus. – Tai yra labai atsakinga. Mano pasaulėžiūra kažkiek pasikeitė – mes esame laikini, kažkas ateina, kažkas keičiasi.“
E. Dragūnas neslėpė, kad žinia, jog jis taps tėvu, buvo netikėta. „Mane ištiko šokas – negalvojau, kad viskas atsitiks taip paprastai. Negalėjau patikėti tuo iki paskutinio momento – galvojau, kad tai yra planuojama, derinama. Aš su tuo galiu tik susitaikyti, nusišypsoti ir gyventi toliau“, – sakė Sel’as.
Ar Egidijus norėtų, kad jo sūnus Deividas eitų tėvo pėdomis? „Manau, kad muzikanto profesija nėra pati dėkingiausia šioje šalyje. Yra daugybė profesijų, kurios yra reikalingos“, – svarstė SEL lyderis.
Galbūt, susilaukęs pirmagimio, Egidijus jau svarsto ir apie gausesnę šeimą? „Bet kokiu atveju – jau yra vaikas. Dabar aš norėčiau apsiprasti su šia situacija, tai nėra taip paprasta. Jei tai spręstų vien pinigai… Bet tam reikia ir laiko, ir dėmesio, ir kantrybės“, – apie tėvystės išbandymus pasakojo Egidijus.