Vaizdo seminarai ir informacija apie mokesčių pasikeitimus – internete

2009 m. sausio 23 d., Telšiai. Telšių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Telšių AVMI) informuoja, kad internete jau yra patalpinti kai kurie VMI organizuotų seminarų įrašai bei kita vaizdo informacija apie mokesčių pasikeitimus.
Kasdien Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainę aplanko ir informacijos ieško tūkstančiai mokesčių mokėtojų. Siekiant, kad peržiūra netrikdytų svetainės darbo, vaizdo įrašai transliuojami populiariame interneto tinklalapyje – www.youtube.com/VMIprieFM. Nuorodą į šią svetainę galima rasti ir VMI interneto tinklalapio www.vmi.lt skyrelyje „Mokesčių pasikeitimai 2009 metais“.

 

Šiuo metu gyventojai jau gali peržiūrėti seminarą apie pagrindinius Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pasikeitimus, vaizdo informaciją apie neapmokestinamojo pajamų dydžio taikymą, lengvatas būsto kreditui ir t.t.    
Vaizdo informacija, atsižvelgiant į mokesčių pasikeitimus, bus nuolat atnaujinama, internete talpinami įdomiausi seminarai. Artimiausiu metu planuojama surengti ir tiesiogines vaizdo konferencijas, kurių metu gyventojai galėtų užduoti klausimus ir VMI ekspertams, ir institucijos vadovams.