TV3 dovanos 200 pakvietimų į nepakartojamą šou Disney On Ice

www.vtv.lt

Didžiosios metų šventės praėjo, bet staigmenų metas dar vis tęsiasi – TV3 dovanoja stebuklingą pamėgtų Disnėjaus personažų pasaką ant ledo.

Šią savaitę startavo ypatingas žaidimas, skirtas vaikams atsakyti į dienos klausimus ir laimėti ne tik sau, bet ir šeimai apsilankymą įspūdingame „Disney On Ice“ šou.

„TV3 – šeimos televizija. Todėl mum svarbu ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų norai. Stengiamės ne tik naujų, aktualių animacinių serialų ar filmų parodyti, bet ir džiugiomis dovanomis palepinti. Iki vasario pradžios vyksta žaidimas, kuriame dalyvaujantys vaikai laimės bilietus į vasario 14 dienos pasakų šou. Jie ne tik žiūrės pamėgtų personažų šokius ant ledo, bet ir galės akis į akį susitikti ir nusifotografuoti su Pelene, Gražuole, Snieguole ir kitais mylimais pasakų herojais“, – apie galimybę pamatyti „Disney On Ice“ pasakoja TV3 rinkodaros direktorė Rovena Sankalienė.

Norintys iš arčiau susipažinti su Walto Disney sukurtais ir visame pasaulyje vaikų pažįstamais personažais mažieji TV3 žiūrovai kviečiami atsakyti į dienos klausimą internete adresu tv3.lt/disney ir dalyvauti konkurse.

Burtais bus išrinkti net 200 laimingųjų, kurie vasario 14 dieną praleis tikroje pasakoje ant ledo – personažai pasirodys su 176 kostiumais, sudarytais iš 780 spalvingų detalių. Žiūrovus stebins pasaulinės patirties choregrafų kurti šokiai, įspūdinga scenografija, žaižaruojančios ir kas kartą vis kitos, prie skirtingų pasakojimų prisitaikančios apšvietimo spalvos bei kita įranga, kuri bus atgabenta 16 jūrinių konteinerių, o visą renginį aptarnaus beveik 200 žmonių.