Top 10: kaip seksualiai flirtuoti su moterimi

www.alfa.lt

Yra paprastas flirtas ir yra toks, kuris nuveda iki miegamojo. Tačiau daugelis vyrų kalbėdami apie seksą arba vesdami pokalbį ta linkme žiauriai susimauna ir efektyviai išgąsdina moterį, su kuria jie norėjo intymiau susipažinti. Askmen.com surašė dešimt patarimų, kaip seksualiai flirtuoti su moterimi:

10. Kalbėk seksualiu balso tonu

Aukštu cypiančiu balsu moterį suvilioti sudėtinga. Jos atkreipia dėmesį į tai, kaip tu šneki, todėl vertėtų susirūpinti savo kalbėsena. Kalbėk lėtai, palaikyk akių kontaktą ir pažemink savo balsą. Žinoma, nereikia persistengti, nes tada būsi panašesnis į pornografinio filmo aktorių, o ne garsųjį mergišių Jamesą Bondą.

9. Apkaltink ją bandymu tave pavergti

Geras būdas pakreipti pokalbį link karštesnių temų — juokais apkaltinti ją bandymu tave suvilioti. Pavyzdžiui, jei ji netyčia paminėtų kažką apie savo namus, tarkime: „Aš ką tik įsikrausčiau į naują butą…“ arba „Gal žinai, kaip instaliuoti bevielį ruterį?“, atkirsk „Oho, jau bandai mane įsitempti į savo namus?“

8. Parodyk jai, kad esi „eržilas“

Moterys mėgsta vyrus, kurie moka joms suteikti malonumą, bet juk negalima tiesmukai pasakyti „aš esu labai puikus meilužis“. Panaudok užuominos galią. Pavyzdžiui: jei ji pagiria tavo kokteilių gaminimo gebėjimus sakydama „tu tikrai moki sumaišyti kokteilį“, pažiūrėk jai tiesiai į akis ir atsakyk: „Aš moku daug daugiau.“ Ji turėtų suprasti užuominą ir tikrai įvertins tavo pasitikėjimą savimi.

7. Leisk jai tave „išnaudoti“

Moterys nuolatos kaltina vyrus, esą jie naudojasi jomis vien dėl sekso. Kodėl padėties neapvertus? Kitą kartą, kai padarysi moteriai paslaugą, mirktelėdamas tark: „Ką gi, jau manimi naudojiesi. Net nepastebėsiu, kai išnaudosi mane ir kitiems dalykams.“ Toks vaidmenų apsikeitimas yra linksmas būdas pokalbį pakreipti reikiama linkme.

6. Paversk „nuobodžias“ malonybes seksualiomis

Ką tik susipažinę žmonės dažniausiai užduoda paprastus klausimus, pavyzdžiui, iš kur esi kilusi arba ką veiki gyvenime. Gali iš karto tokius klausimus paversti seksualiais. Pavyzdžiui, jei panelė pasakys, kad ji iš Ispanijos arba Ukmergės, gali paklausti: „O žinai, ką žmonės sako apie ispanes?“ Toks klausimas, žinoma, turi būti lydimas šelmiškos šypsenos, kuri parodys, kad ispanės yra labai… tarkime, smagios.

5. Į nekaltą situaciją įtrauk sekso temą

Beveik bet kokį teiginį galima paversti užuomina apie seksą. Pavyzdžiui, jei mergina prabilo apie sportą, gali paklausti, ar ištvermė jai svarbi ne tik sporto kontekste.

4. Atsilygink jai

Mergina tau padaro paslaugą ir pajuokauja, kad lieki jai skolingas. Kodėl neapmokėjus skolos karštąja valiuta? Atsakyk kažką tokio: „Lieku tau skolingas? Hm, šiuo metu neturiu su savimi grynų, bet gal galiu atsilyginti kūrybingesniu būdu?“

3. Pavadink ją pašėlusia/išdykėle

Pavadinti merginą pašėlusia yra klasikinis būdas paglostyti jos „blogosios“ pusės savimylą.

2. Leisk jai žinoti, kad supranti moterų seksualumą

Žinai ką nors apie moteris, ko jos pačios nežino? Pasidalyk šia informacija su moterimi ir ji nustebs, kiek daug apie ją supranti.

1. Žaisk su dviprasmybėmis
Kalba yra gausi dviprasmiškų žodžių, kuriuos labai lengvai galima paversti seksualiomis užuominomis. Šlapia, kieta, karšta ir t. t. — galimybių tikrai yra daug. Kūrybingumas ir subtilumas padės išvengti vulgarumo.