5 būdai, kad vyras visada būtų ištikimas

Jei kuri nors moteris pradeda nerimauti, kad jos vyras nuklydo „į kairę“, turėtų pasitelkti į pagalbą psichologiją, kuri žino, kaip padėti žmonėms santykiuose.

Ar galima užkalbėti mergišių vyrą, kad šis būtų ištikimas? Ar galima tapti vienintele širdžių ėdikui? Pasirodo taip! Мes pateikiame skirtingas psichologines teorijas, tuo pačiu parinkome paprastus, bet efektyvius „receptus“, kad vyras visados būtų ištikimas.

1. Būdas „Freilingo“ metodas

Panaudojus šį unikalų metodą, galima išpešti iš vyro viską, ką tik moteris panorės. Tarp jų ir ištikimybę!

Меtodas pavadintas „freilingu“, suformuluojamas vienu sakiniu: “atsisakyk ketinimo gauti ir pakeisk jį ketinimu duoti ir tu gausti tai, ko atsisakei“.

Nori, kad tavo vyras būtų ištikimas? Puiku! Todėl liaukis reikalauti iš savo vyro. Vietoj to pamėgink susikoncentruoti, ką pati galėtum duoti. Todėl, jei šiuo atveju aktualiausias klausimas – ištikimybė, tai ir reikėtų į ją sutelkti savo dėmesį. T.y. pačiai būti ištikimai ir tai perduoti savo partneriui. Būtų tiesiog idealu, jei dar sugebėtum patirti ir malonų jausmą, kad esi ištikima. Kai tik nustosi laukti pavyzdingo elgesio iš savo mylimojo ir nebesureikšminsi šios problemos, ji savaime išsispręs.

2. Būdas „Čigoniška hipnozė“

Pamėgink seną ir patikrintą metodą, kurį daugelį metų naudoja čigonai norėdami padaryti įtaką ar užhipnotizuoti žmones. Norint, kad partneris būtų visados tau ištikimas reikia jį įtikinti.

Kokiu būdu? Ogi labai paprastu! Užduok savo „antrai pusei“ tris klausimus iš eilės, į kuriuos jis bus priverstas duoti teigiamus atsakymus. Pavyzdžiui: „tu – vyras?“ „Tu dabar žiūri į mane?“, „Tu girdi mano balsą?“. O iš karto po tų trijų klausimų ir „taip“ atsakymų, nesvarbu, ar jis atsakys garsiai ar tik pagalvos, tačiau iš karto paklausk dar vieno klausimo: „tu būsi man ištikimas?“. Kad būtų įtikinamiau gale sakinio gali kiek prislopinti intonaciją. Tai nuskambės kaip klausimas, bet pasąmonėje jam užsifiksuos kaip būtinybė.

3. Būdas „Pozityvus mąstymas“

Neveltui sakoma, ką pasėjai, tą ir pjausi! Jei moteris nuolat nerimauja ir įtarinėja dėl galimos savo vyro neištikimybės, tai greičiausiai taip ir atsitiks, nes ji savo mintimis, veiksmais ar net žodžiais pati provokuoja jį taip elgtis. Pavyzdžiui, gana dažnai aptarinėja neištkimybės temą su draugėmis? Bijo, kad jis gali sutikti ir įsimylėti kitą moterį arba jau yra nuklydęs į „kairę“.

Todėl reikėtų kuo greičiau liautis apie tai galvoti! Juk mintys materializuojasi. Visi negatyvūs pamąstymai ir aptarinėjimai šiais opiais ir labiausiai tau rūpimais klausimais ne tik sugadins nuotaiką, bet ir padarys neigiamą įtaką ateityje. Todėl reikia galvoti tik pozityviai. T.y. dažniau kalbėkite apie ištikimybę ir atsidavimą, kad pasitikite savo vyru. Džiaukitės tomis akimirkomis. Ir prisiminkite tuos momentus, dienas ar situacijas, kai buvai jam vienintele ir nepakartojama.

Мes gauname tai, ką „užsakome“. Jei mintyse užsakysite ištikimybę, tai taip ir bus!

4. Būdas „Niekados neklauskite „Kodėl tu man neištikimas?“

Remiantis viena iš psichologijos teorijų, asmenybė ir jo elgesys – du skirtingi dalykai.

Žmogaus elgesys – pokyčių visuma, priklausantis nuo konteksto ir konkrečios situacijos. Pavyzdžiui, jei vyras atitinkamose gyvenimo situacijose elgiasi kaip mergišius, tai dar nereiškia, kad jis ir yra mergišius. Tiesiog jis taip pasielgė „silpnumo“ valandą ar norėdamas išblaškyti niūrias mintis ir atsipalaiduoti!

Todėl skirtingai nei asmenybę elgesį galima keisti. Pakanka pakeisti kontekstą ir įvykio ar situacijos aplinkybes. Vadinasi, užuot smerkus savo mylimą žmogų dėl jo neištikimybės, reikėtų suprasti, kuo jis siekia tokiu būdu? Kokios priežastys verčia jį taip elgtis? Sužinojus ir išsiaiškinus jo tikslą, nesunku bus pakeisti ir jo elgesio motyvus.

Svarbiausia įsikalti į galvą, kad niekados nereikia vyro klausti: „kodėl tu man neištikimas?“ Klausimas „kodėl?“ priverčia jį teisintis, atsikalbinėti ir meluoti. Todėl geriau paklausti : „kodėl tu eini „į kairę“?“ Šiuo atveju klausimas „kodėl?“ leis moteriai suprasti jo tokio elgesio motyvaciją ir priežastis.

5. Būdas „Reliatyvumo teorija“

Amžinas klausimas: pusė stiklinės vandens pusiau pilna ar pusiau nepilna? Iš tikrųjų, kaip mes į tai žiūrėsime, taip ir bus. Tai jau reliatyvumo teorija, bet remiantis ja, taip pat galima išsiaiškinti, kas yra ištikimybė arba neištikimybė? Kiekvienas žmogus tai turėtų nusistatyti individualiai, pagal savo gyvenimo principus ir nuostatas.

 

Pavyzdžiui, vienos nakties seksas, apsvaigus nuo alkoholio, kai vyras dorai ir neprisimena kas buvo – tai neištikimybė? Spręsti moteriai! Tačiau, ką moteris benuspręstų, turėtų nepamiršti, kad geriausias būdas padaryti žmogų tokiu, kokiu ji nori jį matyti. Šis būdas vadinasi „Medalis avansu“. Todėl moteris turėtų pamėginti jau dabar įtikinti save, kad jos vyras – ištikimiausias iš visų esamų pasaulyje ir kad visiškai juo pasitiki.

 

{alfa2}