2009 m. sausio 5 d.

5 metų diena, 02 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:41, leidžiasi 16:07. Dienos ilgumas 07:26.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną nuo  -5 iki -7, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas vakarų, 1-3 m/s, naktį -6 iki -8, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s.

 

2003 m. Lietuvos prezidentu išrinktas Liberalų demokratų partijos lyderis Rolandas Paksas.
1973 m. JAV prieš įlaipinant keleivius į lėktuvą, pradėtas jų tikrinimas elektroniniais metalo detektoriais.

 

Patarimas – Ant stalo negalima dėti šukų – pykčiai namuose bus.

Nepamiršk pasveikinti – Simoną, Vytautą, Vytautę, Telesforą, Gaudentą ir Simą.

 

 

Dienos anekdotas.

 

Sausio 5 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Vaizduotės skurdumu šiandien jūsų niekas neapkaltins. Kūrybos žmonės gali tikėtis tiesiog genialių idėjų. Plepio niekas nesugebės užčiaupti, o pavyduolis savo pavydo objektą gali galutinai iš proto išvaryti. Puiku, jei atsiras, kas jus sutramdo.

Tauras

Šiandien Taurui nuolat gresia stresas, tad pasistenkite vengti abejotinų susitarimų, neteisėtų veiksmų ar kivirčų. Bent kiek tolimesnės kelionės taip pat derėtų atsisakyti. Aktyvi veikla neatneš nei naudos, nei džiaugsmo.

Dvyniai

Galimas rimtas ir ilgalaikis kivirčas su sutuoktiniu ar artimu draugu. Be trečiojo asmens pagalbos veikiausiai nebesusišnekėsite. Priežastis – arba netramdomos ambicijos ir egoizmas, arba finansinės problemos.

Vėžys

Pats sunkiausias darbas šiandien gali pasirodyti kėlimasis rytą iš lovos. Labai pasiseks tiems, kas galės leisti sau pamiegoti ilgiau. Nuolatinės pastangos užgniaužti žiovulį labai erzins patį ir linksmins aplinkinius. Kitų problemų lyg ir nematyti.

Liūtas

Nepasikliaukite šiandien gera atmintimi – nei savąja, nei kieno nors kito. Tikriausiai klaidžiosite po miestą, pamiršęs adresą, o gal pasijusite nejaukiai, pamiršęs pašnekovo vardą. Bet kuriuo atveju, viską verčiau užsirašinėti.

Mergelė

Pradėsite dieną gana tingus ir atsipalaidavęs, bet vakarop tempas turėtų tolydžio augti. Atsiras skubių darbų, kurių iš ryto nė neplanavote.

Svarstyklės

Emociškai šiandien būsite gana pakrikęs, kamuos prieštaringi jausmai. Kad ir kaip būtų keista, darbo produktyvumui tai beveik neatsilieps. Viską turėtumėte atlikti laiku ir kokybiškai.

Skorpionas

To, kas įvyks šiandien, negalite nei atšaukti, nei paskubinti, nei pakeisti. Tad ar verta blaškytis? Gali būti, kad tiek sau, tiek aplinkiniams keliate pernelyg griežtus reikalavimus. Paprastai žmonės to nemėgsta.

Šaulys

Net patys paprasčiausi ir visiems suprantami dalykai šiandien jums gali sukelti galvos skausmą. Iš esmės darbo savaitė jums dar neprasidėjo – vargu ar nuveiksite ką nors dora. Smegenys dirbti atsisako – tai ir neprievartaukite jų.

Ožiaragis

Kai kuriuos dalykus traktuojate pernelyg naiviai. Savo smalsumą rizikuojate pademonstruoti visiškai ne laiku ir ne vietoje. Kad ir kokie būtų geri ketinimai, nuo aktyvių veiksmų kl kas verčiau susilaikykite.

Vandenis

Pastarosiomis dienomis privėlėte nemažai klaidų, gal jau derėtų imtis jas taisyti ar bent jau neutralizuoti. Ko nepadarysite šiandien, rytoj jau gali būti per vėlu.

Žuvys

Jau visiškai artėja seniai lauktas įvykis. Tik jūsų nekantrumas ir neapgalvoti veiksmai gali jam sutrukdyti. Tramdykite intuityvų norą veikti. Šiandien geriau kažko nepadaryti, nei padaryti klaidingai.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com