2011 m. Sausio 5 d. Trečiadienis

5 metų diena, 1 metų savaitė.

Saulė teka 08:41, leidžiasi 16:07. Dienos ilgumas 07:26. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -1 iki -3, debesuota, sniegas. Vėjas pietvakarių, 6-8 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -2 iki -4, debesuota, sniegas. Vėjas pietų, 6-8 m/s .

Dienos mintis – Verčiau būti giriamam negu pačiam girtis. (Demokritas)

Sveikiname – Simonus, Vytautus, Vytautes, Telesforus, Gaudentus, Simus.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Būsite labai jautrus aplinkos poveikiui. Nusimato rūpesčiai dėl šeimos, namų, pinigų. Pasistenkite, kad ši diena nebūtų aptemdyta barniais, nesantaika. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms.

Tauras – Nekoks metas aiškintis meilės santykius, reikšti pretenzijas, kelti pavydo scenas. Būkite labai atsakingas, priimdamas sprendimus, susijusius su vaikais. Seksualinės ar finansinės avantiūros pasekmės gali pasirodyti nedžiuginančios.

Dvyniai – Diena bus įtempta. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Reikėtų itin saugoti sveikatą, nes gresia traumos, nelaimingi atsitikimai. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų ir atitinkamų padarinių.

Vėžys – Kažkokį pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai, poelgiai verčia jaustis nesaugiais. Galimas komplikuotas juridinis procesas, derybos. Šiandien apskritai lengva su bet kuo susipykti, nutraukti ryšius ar sutartis.

Liūtas – Nebūkite pernelyg savininkiškas ir kritiškas – tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis. Saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus. Prižiūrėkite vaikus.

Mergelė
– Šiandieną nekelkite gyvenimui didelių reikalavimų. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais, solidžiais veikėjais, biurokratais, pasirenkite nesusipratimams. Trūks realybės pojūčio. Kažkam dirva gali pasirodyti neparuošta.

Svarstyklės
– Slėgs darbų našta, jausite įtampą. Nekoks metas reikšti pretenzijas, lįsti į akis valdžiai, biurokratams. Maža vilties, kad šiandien pavyks išspręsti svarbią problemą ar dilemą. Kenks pašnekovų ir jūsų paties nervingumas, nelankstumas.

Skorpionas – Gali prireikti rimtų argumentų, bendraujant su dalykiniais partneriais, vadovybe. Turbūt neišvengsite konfliktų, apgaulių, nesusipratimų, o gal ir nuostolių bei žalos. Abejotinų pramogų bei susitikimų geriau būtų atsisakyti.

Šaulys – Įtakingas asmuo gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Galbūt patirsite slaptą priešiškumą, kenkimą. Nepasiduokite provokacijoms, išlikite taktiškas, santūrus. Atsargiai kelyje: gresia avarijos. Problemų gali sukelti artimo žmogaus būklė.

Ožiaragis – Šiandien įmanomi nemalonūs netikėtumai. Būsite nusiteikęs gana arogantiškai. Nesielkite aplaidžiai ar savanaudiškai profesiniuose ir asmeniniuose reikaluose – tai neliks nepastebėta. Gali susvyruoti jūsų pozicijos (jei ambicijos bus per didelės).

Vandenis
– Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, prisiimti per daug įsipareigojimų. Venkite išlaidauti, bet nebūkite savanaudiškas. Jūsų noras kažką keisti asmeniniuose santykiuose ar gyvenime artimą žmogų gali stipriai žeisti. Galite susidurti su dilema.

Žuvys – Kai kurios nugirstos naujienos gali priversti jus keisti planus. Nepasitikėkite atsitiktiniais pažįstamais, atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

 

{parasas}