„Mažeikiai“ nusileido „Merestai“, tačiau laimėjo prieš „Erelitą-KTU“

Praėjusį penktadienį Mažeikių „Mažeikiai“ rezultatyviose rungtynėse rezultatu 81:102 (28:26, 16:29, 17:30, 20:17) nepasipriešino vienai iš lygos favoričių – Pakruojo „Merestos“ komandai. Antrojo kėlinio pabaigoje pakruojiečiams spurtavus 10:0 ir įgijus dviženklę persvarą „Mažeikiai“ atsitiesti nebesugebėjo.

„Mažeikiams“ tai buvo jau šeštoji nesėkmė per 11 iki šiol žaistų rungtynių, o „Meresta“ į savo sąskaitą įsirašė 9-ąją pergalę iš taip pat 11 galimų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Mažeikiai“ į aikštelę nieko nebesitikėdami išleido mažiau rungtyniaujančius krepšininkus.

Iš „Mažeikių“ į „Merestą“ persikėlęs Šarūnas Vėlius sužaidė geriausias savo rungtynes šį sezoną pelnydamas 8 taškus ir atkovodamas 4 kamuolius.

„Meresta“: T.Balčiūnas (6 atk. kam., 11/15 metimai „iš žaidimo“) 27, L.Radavičius (8/9 metimai „iš žaidimo“) 20, V.Padgureckas (4 per. kam.) 18, S.Raziulis (4 rez. perd.) 12, M.Kumpis (8 atk. kam.) – 10.

„Mažeikiai“: M.Norkus (8 atk. kam.) 21, V.Gabšys (4 kld.) 11, B.Harrisonas (8 rez. perd.) ir M.Šumskis (5 atk. kam.) po 10, I.Grikšas 9, D.Vaitelis (5 atk. kam.) 7, M.Šidlauskas (5 rez. perd.) 6, A.Vaškys 5, D.Dauskurdis 2, D.Taujenis pasižymėti nespėjo.

Šeštadienį, lapkričio 13 dieną Mažeikių „Mažeikiai“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo šeštąją pergalę. „Mažeikiai“ namuose antroje rungtynių pusėje rezultatu 91:74 (25:27, 25:22, 21:14, 20:11) sutriuškino Kauno „Erelitą-KTU“.

Itin prastai rungtynės susiklostė „Mažeikių“ vidurio puolėjui M.Šumskiui, kuris rungtynes pradėjo startiniame penkete, tačiau aikštelėje praleido vos 8 minutes, per kurias spėjo pramesti 2 metimus, net 6 kartus suklysti ir atkovoti 2 kamuolius. Žaidėjas surinko -6 naudingumo balus.

„Mažeikiai“: B.Harrisonas (5 per. kam.) 21, M.Šidlauskas 15, D.Vaitelis 14, V.Gabšys (8 atk. kam.) ir M.Norkus po 13, A.Vaškys 6, V.Kazlauskas 5, I.Grikšas (7 atk. kam.) ir D.Dauskurdis – po 2.

„Erelita-KTU“: M.Lisajevičius 22, M.Sapiega 14, V.Pikalavičius (12 atk. kam.) – 12.

Artėjanti savaitė „Mažeikiams“ bus kiek neįprasta. „Mažeikiai“ rungtynes žais trečiadienį išvykoje su „Puntuku“ ir penktadienį namuose su „Triobet“.