Draugiškose rungtynėse "Mažeikiai" pralaimėjo "Juventus" klubui

Mažeikių „Mažeikiai” besiruošiantys Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinaliui draugiškose rungtynėse patyrė triuškinančią nesėkmę Utenoje, prieš ketvirtą vietą LKL čempionate užimančią Utenos „Juventus” ekipą rezultatu 75:100 (10:31, 16:18, 23:26, 26:25).

Aikštės šeimininkų pranašumas jokių abejonių nekėlė nuo pat dvikovos pradžios. Sužaidus keturias minutes „Juventus” komanda jau turėjo dviženklę persvarą (14:4), o po V.Praškevičiaus dvitaškio su pražanga aikštės šeimininkų pranašumas dar labiau išaugo – 24:8. Kėlinį Utenos komanda baigė dar viena atkarpa 7:0 ir po pirmųjų dešimties minučių triuškino varžovus rezultatu 31:10.

Antrąjį kėlinį „Juventus” pradėjo dar vienu spurtu 11:2 ir po Šarūno Vėliaus metimo iš vidutinio nuotolio uteniškių pranašumas pirmą kartą pasiekė trisdešimties taškų ribą – 42:12. Nors atkarpa 10:2 atsakę „Mažeikiai” sugebėjo šiek tiek priartėti (44:22), kėlinio pabaigoje vėl sėkmingiau rungtyniavo uteniškiai, kurie įpusėjus susitikimui buvo priekyje 49:26.

Situacija aikštelėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Nors „Juventus” klubo pranašumas antroje susitikimo pusėje išliko stabilus, gausiai Utenos arenoje susirinkę krepšinio gerbėjai neturėjo jokio pagrindo suabejoti saviškių pergale. Žiūrovus tolimais metimais nudžiugino Tomas Jasiulionis ir Nikolozas Vashakidzė, o šimtąjį tašką tritaškiu paskutinėmis mačo sekundėmis pelnė V.Praškevičius.

„Juventus” klubas laimėjo rungtynes rezultatu 100:75.