Horoskopas penktadieniui 09-02

Avinas – Viskas bus gerai, kol nemanysite, kad esate padėties šeimininkai. Niekur nerizikuokite, nieko nesiekite jėga ir patys venkite prievartos.

Tauras – Neverta rizikuoti pinigais ir nekilnojamuoju turtu: impulsyvus sprendimas tikrai nebus geras. Nepriekaištaukite antrajai pusei.

Dvyniai – Puikus laikas: geros naujienos, naudingi pasiūlymai. Tik mažiau ginčykitės ir venkite rizikingo vairavimo. Palanku spręsti finansines problemas.

 

Vėžys – Stabtelėkite ir pasigilinkite į savo mintis bei elgesį. Pajusite, ką reikia keisti iš esmės, kas jums žalinga, o kas teikia atsparą. Būkite atidesni artimųjų svajonėms, daugiau laiko praleiskite su šeima.

 

Liūtas – Jums smagu, jūs matote šviesius horizontus. Tai gana palanki diena, kai galima imtis radikalių veiksmų.

 

Mergelė – Nerimausite beveik dėl nieko. Pasistenkite neskubėti, gerai viską apgalvoti ir parengti. Saugokite sveikatą ir nepykite dėl pastabų ir patarimų – jie bus naudingi. Gali išryškėti slaptos ligos.

 

Svarstyklės – Šiandien pasistenkite įvertinti, ką gera daro jūsų kolegos: taip ne tik pasimokysite reikalingų dalykų, bet ir įgysite neblogų sąjungininkų.

 

Skorpionas – Nemalonus metas. Didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė. Vis dėlto jums pasiseks paskutinę minutę.

 

Šaulys – Šaunus metas: būsite priversti atsisakyti to, kas nereikalinga jūsų gyvenime ir veikloje. Rasite išmintingą išeitį iš sunkios situacijos. Priimkite iš užsieniečių gautus pasiūlymus.

 

Ožiaragis – Kol kas viskas puiku, svarbu tik nesugadinti to, kas pasiekta. Imkitės to, kas anksčiau nepasisekė, susitikite su žmogumi, kuris kažkada jus atstūmė. Dabar ateis pergalė.

 

Vandenis – Pajusite permainas – jos ir džiugins, ir gąsdins. Siekite aiškumo, venkite dviprasmybių. Galimas susitikimas su seniai matytu draugu. Pradžiugins netikėta pagalba ar dovana.

 

Žuvys – Puikus laikas tiems, kurie moka pasiduoti srautui, įsiklauso į savo vidinį balsą, yra taikūs ir geranoriški: jūsų laukia sėkmė ir pripažinimas.

 

Šaltinis: vytautus.com