Horoskopas trečiadieniui 12-07

Avinas – Turite įvairiausių gabumų, bet laiko stoka trukdo juos atrasti, pasitikėjimo stygius – tai įvertinti, panaudoti. Būkite šiandien atidesni savo nuojautoms ir aplinkinių patarimams, komplimentams – galite išvysti neatrastą, išskirtinę savo asmenybės pusę.

Tauras – Šios dienos susitikimai, pokalbiai ir veiksmai naudingi, o įgyta patirtis ilgam vertinga. Palanku spręsti finansines problemas, tvarkyti verslo reikalus, pasirašyti sandorius. Puiki proga pirkti dovanas ir jas teikti draugams, artimiesiems, mylimam žmogui.

 

Dvyniai – Atsitiktinumas lems laimę – tai gali būti netikėtas susitikimas, pažintis, nelauktas skambutis ar žinia. Tad būkite dėmesingi dalykams, kuriuos išgirsite, sužinosite, pajusite, suprasite, – jūsų gyvenimas gali pakrypti naudinga linkme.

 

Vėžys – Nors artimieji atims nemažai jėgų ir laiko, nesigailėkite – tegu tai bus jūsų atsidavimo šeimai įrodymas. Pasistenkite pirmiausia būti geri saviems, o ne svetimiems. Reikalai, kuriuos dabar tvarkote, neduos greitų vaisių, tačiau laimėjimai bus ilgalaikiai.

 

Liūtas – Puikus metas, nors jūs tuo nelinkę tikėti. Laukia džiugios permainos, sėkmė, malonios staigmenos iš vaikų. Pasiteisins apgalvotos avantiūros. Aplinkiniai jums simpatizuos, rodys pagarbų dėmesį – gera proga pakalbėti su žmogumi, nuo kurio priklauso jūsų ateitis, pripažinimas, pinigai.

 

Mergelė – Reikalų daugiau nei reikia, bet viską spėsite atlikti. Vakare pasikvieskite svečių – senų draugų, gerbiamų žmonių, ypač atvykusių iš toli, vizitas taps džiugiu ir naudingu įvykiu šeimos gyvenime.

 

Svarstyklės – Sutuoktinio nuoširdumas ir išaugęs aplinkinių dėmesys suteiks naujų jėgų ir optimizmo. Priimkite gautus pasiūlymus bendradarbiauti, neatsisakykite paviešėti. Tai puiki diena priimti svečius.

 

Skorpionas – Nepasitikėjimas savo likimu, įtarumas pakenks pirmiausia jums patiems. Tai palaiminga diena – pamirškite nerimą, negeras nuojautas ir kasdienius rūpesčius. Pasitikėkite žmogumi, kurį mylite. Tinka apgalvotai rizikuoti tvarkant piniginius, turto reikalus. Galima netikėta dovana, nelaukta pagalba.

 

Šaulys – Palankus metas, itin tinkamas kelionėms ir susitikimams su užsieniečiais. Jūsų įtaka aplinkiniams sparčiai augs, jus pastebės svarbūs, įtakingi asmenys. Galite tikėtis ne tik dosnių komplimentų, šaunaus įvertinimo, bet ir naudingų pasiūlymų. Nepraleiskite šiandien atsiveriančių gerų progų.

 

Ožiaragis – Nors pakaks šeiminių rūpesčių, norėsis ramybės, prisiverskite užsiimti svarbių dalykinių reikalų tvarkymu. Mokėkite naudotis palankiomis veiklai aplinkybėmis. Tai geras laikas rimtam pokalbiui su vadovu.

 

Vandenis – Daug džiaugsmo gali suteikti ne tik geros naujienos, vertingi pasiūlymai, susitikimas ar atsitiktinis pokalbis su draugu. Tai metas, kai netikėtai gali pasikeisti ir jūsų jausmai: draugystė gali virsti meile, o buvę romantiški santykiai – bičiuliškais.

 

Žuvys – Nepaprastų pojūčių, romantiškų susitikimų ir subtilių pokalbių diena. Šiandien labiau reikia poilsio ir ramybės, kad galėtumėte pasvajoti, atsipalaiduoti. Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus, ypač susijusius su pinigais, verslu.

 

Šaltinis: vytautus.com