Horoskopas trečiadieniui 03-23

Avinas – Nesklandumai, klaidos ir komplikacijos šiandien sunkiai išvengiami, bet nervindamiesi tik pabloginsite reikalą. Verčiau nesiimkite daug darbų, juos atlikite ramiai nusiteikę. Pasistenkite kantriai išklausyti artimųjų ir kolegų, šefo pastabas dėl atlikto darbo (paruošto valgio, nupirkto daikto) kokybės.

Tauras – Labiau atsižvelkite į mylimo žmogaus reikalavimus. Pats laikas atitaisyti savo klaidas: būkite nuoširdūs. Neverta įsipareigoti tvarkant dalykinius reikalus, nes jums bus sunku įvykdyti šios dienos pažadus.


Dvyniai –
Kiek nepalanki diena: bus sunku tvardytis, save kontroliuoti. Ką galite, atidėkite rytdienai. Būkite apdairesni dirbdami, vairuodami kelyje automobilį.

Vėžys – Venkite veltis į konfliktus, nesistenkite kitiems patarinėti ar laiduoti už svetimą žmogų. Vakarop būsite ramesni, savaime imsite išmintingiau vertinti naujienas ir jūsų laukiančias malonias permainas.

Liūtas – Netinkama proga kreiptis į aukštus asmenis, savo vadovus su pasiūlymais ar prašymais, susitikti svarbiu reikalu su įtakingais asmenimis, nes jūsų lūkesčiai nepasiteisins. Beje, per darbus neužmirškite savo artimųjų, ypač būkite dėmesingi tėvams.

Mergelė –
Šiandien nieko neplanuokite: kaip savaime einasi, taip bus geriausia. Kritiškiau vertinkite naujus pasiūlymus, nenustebkite, jei gausite neigiamą atsakymą jums svarbiu klausimu – šios dienos naujienos vargu ar bus geros. Beje, pernelyg nesitikėkite iš draugų – jus supras ir parems tik tikri bičiuliai.

Svarstyklės –
Nieko rimta neveikite, nieko nespręskite. Šiandien galite pernelyg jaudintis net dėl menkos klaidos, nesėkmės ar išgirstos kritinės pastabos, šiurkštesnio žodžio – dėl to galite ne tik ūpo netekti, bet ir susirgti.

Skorpionas – Neleiskite sau pykti, nes visa diena praeis tuščiai. Bet jei liepsite sau nusišypsoti, net po patirtos nesėkmės greit atsigausite ir rasite naują išeitį. Labiau pamąstykite apie įspūdį, kurį paliekate žmonėms – į jus bus kreipiama daug dėmesio.

Šaulys – Viskas šiandien tik į gera – nenuliūskite, jei kas nors nepavyks, ką nors sugadinsite ar pamesite – tai padės išvengti dar didesnių problemų. Būkite pasiruošę be išskaičiavimo padėti prašančiajam.

Ožiaragis – Įtemptas laikas: niekur nerizikuokite. Neatsisakykite padėti seniems draugams (nors ir galite patirti nemalonumų). Neklausykite apkalbų apie artimuosius.

Vandenis – Nesiimkite atsakingų dalykinių reikalų, venkite ginčytis su vadovais ar savo tėvais. Atidžiau pasidomėkite artimųjų poreikiais, pasigilinkite į jų jausmus. Aplankykite tėvus, susitikite su vaikystės draugais.

Žuvys –
Jei esate susipykę su artimu, mylimu žmogumi, vakare mėginkite nuoširdžiai pasišnekučiuoti, atsiprašyti. Tai laikas, kai ramūs pokalbiai gali daug ką sudėlioti į savo vietas.

 

Šaltinis: vytautus.com