Horoskopas penktadieniui 05-20

Avinas – Lengvai judės įprasti darbai bei kontaktai, į galvą gali šauti naujų idėjų arba sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija. Pravartu užbaigti užsitęsusias derybas, pasitarimus. Galbūt sulauksite svečių ar pakvietimo pasisvečiuoti.

Tauras – Nenusivilsite, jei šiandieną savo energiją eikvosite šeimos, namų, gyvenamosios aplinkos labui. Nesunkiai įvesite tvarką namuose arba noriai talkinsite antrajai pusei. Galite puikiai apsitvarkyti, užbaigti tai, kas jau ėmė slėgti, varginti.

 

Dvyniai – Šiandien būsite nusiteikęs gana smagiai. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Neblogai seksis tai, kas susiję su reklama, vaikais, kūrybine veikla. Trauks seksualinės avantiūros, sunku bus atsispirti pagundoms.

 

Vėžys – Šiandien be didelių pastangų turėtų pavykti užbaigti seniai pradėtą darbelį, derybas. Galbūt sužinosite, kad esate priimtas į darbą. Jei aktualu, tikrinsitės sveikatą arba pasiimsite tyrimų rezultatus. Jūsų emocijas audrins aistringas gerbėjas.

 

Liūtas – Šiandien su kaupu bus emocijų ir santykių peripetijų. Būsite nusiteikęs užmegzti ir gaivinti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Jei turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. Galbūt atgausite paskolintus pinigus ar daiktą.

 

Mergelė – Jus itin domins įvairios nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, kelioninis draudimas. Turbūt sugebėsite operatyviai sutvarkyti aktualų finansinį, turtinį reikalą. Panašu, kad kažkuo pasižymėsite, kažką sužavėsite.

 

Svarstyklės – Šiandien būsite veiklus, energingas. Padaugės kontaktų su valdininkais, švietimo srities veikėjais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, karjerą. Iš simpatiško nepažįstamojo galite sulaukti malonaus dėmesio ir pasiūlymo.

 

Skorpionas – Nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu skatins sekti kitų pavyzdžiu ir užsibrėžti naujus tikslus. Tik nebūkite savanaudiškas, skirkite dėmesio artimiems žmonėms, sutuoktiniui, antraip galite išprovokuoti santykių krizę.

 

Šaulys – Galvosite apie pramogas, žmones, kuriuos norite susitikti, ir turbūt pasirodys, kad tai realu. Nusimato įdomūs susitikimai, pokalbiai. Galite gauti viliojamų pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai svarbius planus, įveiksite kompleksus.

 

Ožiaragis – Slapta puoselėsite svajones, susijusias su kelione, karjera, sporto ar mokslo laimėjimais. Galite patirti tam tikrų likimo ženklų, rodančių teisingą kryptį arba perspėjančių apie klaidingą pasirinkimą. Įsiklausykite į vidinį balsą.

 

Vandenis – Nuotaika bus nepastovi, priklausysite nuo kitų žmonių spinduliuojamų energijų bei jausmų. Yra tikimybė, kad padaugės romantiško polėkio, iškalbos, noro sakyti komplimentus, intriguoti. Gali kilti stimulas kurti verslą.

 

Žuvys – Tikėtinos neplanuotos išlaidos arba kam nors iš artimų žmonių padėsite apsipirkti, sumokėti mokesčius. Skirsite laiko ir lėšų grožiui bei sveikatai. Emocinį stresą galite patirti dėl permainingų santykių su dominančiu asmeniu.

 

Šaltinis: vytautus.com