Horoskopas pirmadieniui 04-04

Avinas – Nusimato pagunda, kuriai bus sunku atsispirti. Dėl netinkamo vaikų auklėjimo, nepakankamo šeimyninių pareigų vykdymo gali kilti nesusipratimų, konfliktų. Pasistenkite, kad vaikai būtų jūsų draugai, o ne pavaldiniai.

Tauras – Išsiaiškinkite santykius su žmogumi, kurie pasielgė nekorektiškai. Jei pats paskleidėte paskalas, nepatikrintą informaciją, mokėkite atsiprašyti.

 

Dvyniai – Turbūt išsiaiškinsite dalyką, kuris ilgai nedavė ramybės. Deja, abejonių išsklaidymas nesuteiks palengvėjimo. Saugokitės nelegalių aferų, įtartinų asmenų, intrigų. Vertėtų trumpam atsitraukti nuo darbų, rūpesčių ir pailsėti.

 

Vėžys – Būsite linkęs nerimauti, dramatizuoti, kad kažko nespėjate ar nesugebate. Galbūt suksite galvą, kaip subalansuoti išlaidas, kad netektų dar labiau veržtis diržo. Būkite atsargus su finansais: pasiūlyta avantiūra gali pasirodyti labai rizikinga.

 

Liūtas – Turbūt stengsitės paveikti kito žmogaus apsisprendimą, pakreipti įvykius norima linkme. Dėmesys ir meilė iš materialinio ir karjeristinio išskaičiavimo neatneš nei laimės, nei realios naudos. Pagalvokite, kas jums iš tikrųjų svarbu.

 

Mergelė – Nors bus kam pasiguosti, su kuo pasitarti, bet nevertėtų pernelyg skųstis savo vargais, nuoskaudomis – nuo tokių kalbų tik dar labiau pablogėtų nuotaika. Galimas nemalonus incidentas gatvėje arba namuose.

 

Svarstyklės – Buitiniai nesklandumai, ateities baimė prastins jūsų nuotaiką ir savijautą. Pravartu daugiau laiko praleisti namuose arba savo sode, kaime pas artimuosius. Neverskite savęs kur nors vykti, jei aiškiai jausite vidinį pasipriešinimą.

 

Skorpionas – Galite patekti į keblią situaciją dėl sudaryto klaidingo įspūdžio. Gera išeitis būtų humoras bei šmaikšti savikritika. Kils noras atsipalaiduoti, papramogauti. Nesaikingas „atsipalaidavimas” ir rizika kelyje gali pakenkti jūsų ar vaikų sveikatai.

 

Šaulys – Jūsų praktikuojamas gyvenimo būdas, mitybos racionas arba savaitgalio planai visiškai nepatiks antrajai pusei. Gali kilti rimtų ginčų su abipusiais įžeidinėjimais. Kompromisas sunkiai įmanomas, tad galite pasukti į priešingas puses.

 

Ožiaragis – Galbūt mėginsite sutvarkyti užsitęsusį finansinį reikalą, susitarti dėl skolos atidėjimo ar kt. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą ir gerą nuotaiką, nes kiti nė neketins paisyti jūsų norų, poreikių bei stengsis išnaudoti, manipuliuoti.

 

Vandenis – Vargins slapta psichologinė problema, nepaaiškinamas nerimas. Tikėtina kelionė, viešnagė, kurios nelabai pageidaujate ir dėl žmonių, su kuriais teks bendrauti, ir dėl išlaidų.

 

Žuvys – Susiplanuotą dienotvarkę gali pakeisti netikėtas įvykis, techninė problema arba išprovokuota išvyka. Nemalonumai neišvengiami, jeigu išlaidausite ir nesitarsite su šeimos nariais dėl visiems aktualių dalykų.

 

Šaltinis: vytautus.com