2008 m. gruodžio 28 d.

363 metų diena, 52 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:42, leidžiasi 15:59. Dienos ilgumas 07:17.
Mėnulio fazė – jaunatis.
Temperatūra – dieną 0 iki +2, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s, naktį -1 iki -3, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s.

 

2006 m. Ramūnas Butautas tapo naujuoju Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneriu.
1869 m. Viljamas Seimplas užpatentavo kramtomąją gumą.

 

Patarimas – Jei varna, pro kurią tenka praeitį, garsiai ir bjauriai karksi, lauk nemalonumų.

Nepamiršk pasveikinti – Ingą, Ivitą, Irvitą, Ingeborgą, Kantvilą, Vaidilutę, Emą ir Kamilę.

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 28 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Šiandien savarankiškai sugebėsite kurti tik chaosą. Gal verta leistis vadovaujamam kieno nors kito, jei siekiate kokio nors kito rezultato.

Tauras

Būkite mandagus ir dėmesingas aplinkiniams. Stebėkite aplinką, visada žinokite, kas darosi jums už nugaros. Neikite per gatvę neleistinoje vietoje.

Dvyniai

Lydės sėkmė, ir kur kas didesnė nei galėjote tikėtis. Tik nesiimkite ilgalaikių projektų – fortūnos šypsnys trumpas.

Vėžys

Ši diena – ne jūsų. Kuo mažiau matysitės ir girdėsitės, tuo geriau. Ir dirbti, ir ilsėtis stenkitės vienas.

Liūtas

Negailėkite laiko pokalbiams, kurie iš pirmo žvilgsnio rodosi tušti ir nereikšmingi. Krūvoje plepalų auksu sublizgės labai vertinga informacija. Tik atidžiau klausykite.

Mergelė

Nė minutės neleiskite veltui. Diena tinkama praktiškai bet kokiai veiklai, išskyrus dykaduoniavimą. Šiandieninės veiklos vaisiais dar ilgai mėgausitės.

Svarstyklės

Būsite itin ūmus ir emocingas. Vargas tam, kas papuls jums po ranka, ypač jei bus iš tiesų neteisus. Bet ir teisieji verčiau tepasisaugo. Pasistenkite apsieiti be fizinių traumų.

Skorpionas

Turėtumėte pagaliau rasti aukso vidurį tarp energingos veiklos ir vidinės ramybės. Seksis darbuotis tiek vienam, tiek komandoje. Puiki proga imtis radikalių permainų.

Šaulys

Diskutuodamas įsitikinkite, kad pašnekovas tikrai teisingai jus supranta. Būsite linkęs dėstyti mintis gana painiai ir neaiškiai, tad dėl nesusikalbėjimo gali kilti įvairiausių nesusipratimų ar keblių situacijų.

Ožiaragis

Pats laikas užsiimti piniginiais reikalais. Skolininkams verta priminti, kad jau laikas atiduoti skolas. Labai galimas dalykas, kad kažkas sutiks su jūsų argumentais.

Vandenis

Šiandien galite prarasti tai, ką jau labai seniai turite ar pažįstate. Pasistenkite nesipykti su senais draugais, nesinaudokite senoviniu kavos servizu, kurį gavote iš močiutės kaip palikimą (sudaužysite!) ir panašiai.

Žuvys

Veikiausiai dėl neapdairumo ar išsiblaškymo pateksite į itin nepatogią situaciją. Būkite pasirengęs nutaisyti protingą veido išraišką, kai iš tiesų norėsis prasmegti skradžiai žemę.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com