2008 m. gruodžio 20 d.

355 metų diena, 51 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:39, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:14.
Mėnulio fazė – delčia.
Temperatūra – dieną +1 iki +3, debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 3-6 m/s, naktį +1 iki +3, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietų, 3-6 m/s.

 

1991 m. atkurta Lietuvos krepšinio federacijos narystė tarptautinėje krepšinio federacijoje – FIBA.
1987 m. įvyko daugiausiai aukų taikos metu pareikalavusi katastrofa jūroje – Filipinų keltui „Dona Paz“ susidūrus su tanklaiviu žuvo 4386 keleiviai ir įgulos nariai.

 

Patarimas – Niekada nedėkok už atneštus vaistus – ligą prisišauksi.

Nepamiršk pasveikinti – Dominyką, Daugardą, Gražvilę ir Teofilį.

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 20 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Piniginiai reikalai gali pasirodyti esantys netikėtai sudėtingi ir painūs. Ypač saugokitės žmonių, nežiūrinčių į akis pokalbio metu. Su tokiais reikalų geriau neturėti.

Tauras

Net jei esate sau prisiekęs griežtai skirti viešąjį ir asmeninį gyvenimus, turite sau pripažinti, kad kai kurie bendrieji principai puikiausiai tinka abejoms sferoms. Profesiniai įgūdžiai šiandien gali labai praversti ir buityje.

Dvyniai

Reikalų turėsite tiek , kad verta susirašyti juos iš eilės ir nedelsiant pradėti nuo pirmo punkto. Teks kaip nors pakęsti aplinkinių neorganizuotumą. Apskritai diena bus gana sunki, bet įdomi.

Vėžys

Visą dieną būsite dėmesio centre. Galite sulaukti labai daug svečių. Taip pat tikėtinas naujas romanas. Gėlėmis savo dėmesį ir jausmus išreikšite daug geriau nei žodžiais.

Liūtas

Matuosite devynis kartus, o kirpti gal taip ir neprisiruošite… Gink Dieve aklai pasitikėti nuogirdomis ar šiaip žiniomis iš nevisiškai patikimų šaltinių. Vakare netikėtas įvykis gali aukštyn kojomis apversti visus planus.

Mergelė

Kartais tenka šokti vandenin ir nežinant gylio. Šiandien nebijokite pasielgti spontaniškai. Vakare būsite nepaprastai komunikabilus ir iškalbingas.

Svarstyklės

Nemeskite kelio dėl takelio, kitaip turėsite bėdos. Laikytis taisyklių kartais taip pat smagu, kaip ir jas laužyti. Popiet galite būti gundomas išleisti pinigus, kurių dar negavote.

Skorpionas

Rytas turėtų prasidėti mažyte sėkme ir atnešti gerą nuotaiką visai dienai. Gal rasite savyje jėgų ir ryžto vėl imtis darbo, kurį anksčiau atidėjote taip ir neįveikęs? Mielai priimkite siūlomą pagalbą.

Šaulys

Jūsų pokštai ar pasilinksminimai kažkam gali brangiai kainuoti. Labai gali būti, kad trokštamus dalykus šiandien palaikysite tikrais. Tiesiog giliai įkvėpkite oro ir dar kartą gerai pagalvokite…

Ožiaragis

Jūsų laukia gera diena ir dar geresnis vakaras. Darbai ir pramogos pažymėtos aiškiu kolektyvumo ženklu. Jokiu būdu neišduokite tik jums patikėtos paslapties.

Vandenis

Kažkas bandys jums nurodinėti, kaip turėtumėte gyventi, nors neturi tam teisės. Priešintis gali būti sunku, bet būtina, jei norite, kad tai pagaliau liautųsi. Venkite pernelyg didelio streso – šiandien jis galėtų rimtai pabloginti jūsų sveikatą.

Žuvys

Jaučiate nuolatinį spaudimą daryti kažką konkretaus. Tik atminkite, kad dažnai galutinio rezultato kokybė yra kur kas svarbesnė už darbų spartą. Jei jums iš tiesų reikia kokios nors informacijos, nesivaržykite dėl to paskambinti kad ir į kitą pasaulio kraštą.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com

 
D