2010 m. Rugpjūčio 18 d. Trečiadienis

229 metų diena, 33 metų savaitė.  

Saulė teka 05:57, leidžiasi 20:48. Dienos ilgumas 14:51. Priešpilnis. 

Oro temperatūra dieną nuo +21 iki +23, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietų, 1-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +14 iki +16, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Giliai mąstantys žmogus iš savo klaidų semiasi ne mažiau žinių kaip iš savo laimėjimų. (DŽ. DIUJIS) 

Sveikiname – Elenas, Mantautus, Gendviles, Ilonas.

Dienos horoskopas:

Avinas – būsite gana lengvabūdiškas ir patiklus. Veidmainiai, nesąžiningi asmenys gali nesunkiai jus apgauti. Įsiklausykite, ką jums sako intuicija. Nusiraminimui neieškokite abejotinų draugų kompanijos, nes jų įtaka neišeis į gera.

Jautis – būsite sentimentalus, panirsite į svajones, prisiminimus. Galite sužinoti paslapčių, kurios galbūt pakeis kai kurias jūsų nuostatas ar viltis. Aplankys kūrybinis įkvėpimas, keisti potyriai. Reikėtų vengti neapgalvotų poelgių bei išlaidų.

Dvyniai – kažkas gali jus gundyti investuoti į rizikingą veiklą, pirkti ar parduoti, išsinuomoti ar išnuomoti. Galite nusipirkti kažką ekstravagantiško, ką nors nustebinti originalia dovana, siurprizu. Susilaikykite nuo brangių pirkinių, investicijų.

Vėžys – jums seksis kontroliuoti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, troškimais. Pasižymėsite išlaidumu, dosnumu. Pokalbiai telefonu, susirašinėjimas suteiks naujų įspūdžių ir malonumo. Neskleiskite paskalų, nesukčiaukite.

Liūtas – namuose neišvengsite netvarkos, o į jūsų sielą taip pat gali įsibrauti gūsis keisto chaoso. Jei išleisite daug pinigų vien tam, kad padarytumėte momentinį prašmatnumo įspūdį, nuskriausite savo šeimą.

Mergelė – tikėtini viliojantys pasiūlymai arba jūs matysite ir girdėsite tai, ką norite. Malonumams, loterijoms būsite linkęs skirti laiko ir išleisti daugiau pinigų nei paprastai. Nežaiskite kitų žmonių jausmais, savęs taip pat neapgaudinėkite.

Svarstyklės – nors atrodysite darbštus, bet rimtiems darbams gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos. Turbūt skirsite lėšų asmeniniam ar profesiniam įvaizdžiui tobulinti. Tačiau tai įvyks tik po to, kai išgirsite užmaskuotų replikų dėl išvaizdos.

Skorpionas – gali nukentėti kai kurie jūsų interesai dėl teisinio proceso ar derybų baigties. Būsite įtarus, neprisileisite artyn net mylimų žmonių, draugų. Jums atrodys, kad kiti džiaugiasi dėl jūsų nesėkmių. Išties bus geriau, jei nepasiduosite lengvabūdiškiems polėkiams ir pažadams.

Šaulys – šiandien jus gali nustebinti sutuoktinis ar pažįstamas savo dosnumu ar neįprastu elgesiu. Pajusite norą rizikuoti, leistis į avantiūrą arba į ją įtraukti kitus. Venkite skubotų investicijų, išlaidavimo.

Ožiaragis – būsite labai užsiėmęs, jei turite planų pasirodyti prieš publiką, išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Netikėtos kliūtys gali priversti jus koreguoti planus. Nepervertinkite jėgų – teks atsakyti už savo veiksmus, pažadus.

Vandenis – jums nebus lengva, jei teks atlikti sudėtingus, atsakomybės reikalaujančius darbus, priimti sprendimus. Nelabai galėsite kuo nors pasikliauti, nes aplinkiniai bus pernelyg užsiėmę asmeninėmis problemomis. Jie greičiau kenks nei padės.

Žuvys – šiandieną tikriausiai labai sustiprės jūsų apetitas naujovėms, ieškosite pikantiškų užsiėmimų, įspūdžių, naujų pažinčių. Gali atsitikti taip, kad skinsite „uždraustus vaisius”.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}