2008 m. gruodžio 10 d.

345 metų diena, 50 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:30, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:23.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną 0 iki +2, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 3-6 m/s, naktį -1 iki +1, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 3-6 m/s.

 

1999 m. Helsinkyje įvykusiame aukščiausio lygio pasitarime Europos Sąjungos valstybių ir vyriausybių vadovai nusprendė pakviesti Lietuvą deryboms dėl narystės Europos Sąjungoje (kartu su Latvija, Slovakija, Malta, Bulgarija ir Rumunija)
1868 m. Anglijoje įrengtas pirmasis pasaulyje gatvės šviesoforas.

 

Patarimas – Niekada nedovanok nosinės – susipyksi su tuo žmogumi.

Nepamiršk pasveikinti – Eidimtą, Ilmą, Eulariją ir Loretą.

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 10 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Sunkoka diena. Labiau pasirūpinkite savo ramybe. Pasisaugokite vagių bei apgavikų. Nepersidirbkite: imkitės tik būtiniausių darbų – stenkitės, kad šiandien turėtumėte daugiau laisvo laiko poilsiui, bendravimui su gerais draugais. Nieko naujo nepradėkite.

Tauras

Rytas kiek sudėtingas, tačiau vėliau viskas susipurtys: netikėtas susitikimas, naujas pasiūlymas, ir jūsų nuotaika vėl puiki, jūs vėl kupini ryžto pradėti viską iš naujo. Vakaro susitikimai bei pažintys – ypatingi.

Dvyniai

Įvykių neskubinkite, aplinkybės jums nepalankios. Naudinga laukti. Netinkamas metas užmegzti naujus romantiškus bei dalykinius ryšius, taip pat siūlyti savo sumanymus vadovybei.

Vėžys

Tai geras laikas spręsti susikaupusias problemas draugams padedant, didinti pažinčių ratą, ieškoti rėmėjų bei užtarėjų. Pats laikas bus persilaužti, labiau prisiderinti prie tų, su kuriais esate susieti meilės, giminystės ar bendro reikalo ryšiais.

Liūtas

Nerizikuokite finansiniuose dalykuose – galimi netikėti nuostoliai. Venkite konfliktų, jūsų žodžiai bei veiksmai turi būti apgalvoti, blogas laikas veltis į ginčus su partneriais.

Mergelė

Nepervertinkite savo nuomonės, žinių, mokėkite nusileisti pirmi. Labiau paisykite partnerių, draugų nuomonės, patarimų, įspėjimų. Vakare neblogai aplankyti su antrąja puse draugus, kurie jums padeda geriau suprasti vienas kitą.

Svarstyklės

Pasistenkite ryte su niekuo darbe nesusiginčyti, niekam nuotaikos nesugadinti. Kad jums niekas nesugadintų gero ūpo, nesigilinkite į išgirstus dalykus. Patartina iškrovos dieta.

Skorpionas

Jeigu esate lankstus asmuo ir mėgstate įvairovę, diena bus įdomi, smagi, sėkminga. Tiktai venkite rimtų finansinių įsipareigojimų – šiandien jūs būsite linkę į avantiūras. Ir nebūkite šykštūs – taip tik dar daugiau prarasite. Vakaro nuotaikos bus itin romantiškos, tai puikus metas meilės pasimatymui.

Šaulys

Daugiau dėmesio skirkite savo jausmams bei nuotaikoms šeimoje: ryte gali tekti taikyti, raminti artimuosius, o darbe – kolegas. Vakaras puikus priiminėti draugus savo namuose, palanku aplankyti tėvus.

Ožiaragis

Mažiau planuokite rytui, tai apgaulingas laikas. Kad diena būtų produktyvesnė, kad spėtumėte daugiau nuveikti, venkite rodyti antipatiją žmonėms, kurių nemėgstate: jie pasistengs jums atsilyginti. Ir nežadėkite nieko, ko negalėsite tikrai tesėti. Jeigu turite problemų, vakare kreipkitės pagalbos į draugus.

Vandenis

Jums atsibodo taupyti, tačiau šiandien ypač reikėtų susilaikyti bei likti santūresniems, nes itin lengvai prarasite realybės jausmą. Nekoks laikas ir skolinti dideles sumas (galima dovanoti), investuoti pinigus, sudarinėti sandorius.

Žuvys

Rytą neskubėkite priiminėti svarbių sprendimų – galimi netikėtumai, nesmagumai, ypač dėl pinigų, buitinių nesklandumų. Draugų, kolegų, partnerių pagalba bus lemtinga, tad neatsisakykite priimti kitų pagalbos.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com