Per kelis mėnesius išdalinta daugiau nei 500 000 atšvaitų

Artėjant tamsiajam metų laikui, Policijos departamento prie VRM duomenimis policijos darbuotojai  visoje šalyje dalija atšvaitus bei šviesą atspindinčias liemenes.

Lapkričio 4 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato pareigūnai, kartu su partneriais, dviratininkams ir pėstiesiems išdalino 200 vnt. šviesą atspindinčių liemenių. Šias liemenes pareigūnams perdavusios bendrovės atstovai teigia, kad patys vairuodami automobilius, dažnai sutinka be liemenių ir  be atšvaitų važiuojančius dviratininkus, kuriuos sutemus yra labai sunku pastebėti. Kadangi patys dviratininkai ir pėstieji dėl kažkokių priežasčių savo sveikatos ir gyvybės nesaugo, privati bendrovė ėmėsi iniciatyvos ir paprašė policijos pareigūnų išdalinti šias liemenes.

Jau kitą dieną Panevėžio aps. VPK Pasvalio rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo dalinti dviratininkams ir pėstiesiems bendrovės dovanotas liemenes. Rajono gyventojai, kuriems buvo padovanotos liemenės, džiaugėsi tokia dovana ir prižadėjo būtinai dėvėti liemenes važiuodami dviračiu ar eidami pėsčiomis.

Policijos pareigūnai dėkoja šiai bendrovei ir kitiems partneriams ir džiaugiasi, kad atsiranda vis daugiau privataus verslo iniciatyvų, kuriems rūpi eismo saugumo problemos, žmonių gyvybė ir sveikata. Preliminariais policijos duomenimis, vien per pastaruosius kelis mėnesius, kartu su kitomis institucijomis, Lietuvos gyventojams išdalinta daugiau nei pusė milijono atšvaitų bei šviesą atspindinčių liemenių.