"Mažeikiai" pralaimėjo "KAUNO TRIOBET"

Spalio 27 d. Kauno „KAUNAS TRIOBET“ komandai pirmąsias LKF DnB NORD Didžiosios taurės varžybas teko žaisti su Mažeikių „Mažeikiai“ komanda. Kauniečiai varžovų nepasigailėjo ir namuose juos įveikė rezultatu 108:60 (26:18; 35:8; 26:18; 21:16).

Lygi kova vyko tik pirmosiomis rungtynių minutėmis. Tuomet, viena po kitos sekusių sėkmingų atakų dėka, „KAUNAS TRIOBET“ pradėjo tolti nuo savo varžovų. Po dviejų kėlinių Kauno komanda buvo įsiveržusi į priekį jau 35 taškų persvara – 61:26.

Po ilgosios pertraukos rungtynių eiga nepakito. „KAUNO TRIOBET“ komanda sėkmingai atakavo ir didino atotrūkį nuo varžovų, o po trijų kėlinių skirtumas šoktelėjo iki 43 taškų, švieslentėje degė rezultatas – 87:44.

Nepaisant taiklių K. Marcinkevičiaus ir T. Klimo metimų (jie varžybų metu pelnė po 14 taškų) ir M. Tamašausko 7 atkovotų kamuolių, Mažeikių „Mažeikiams“ nepavyko sumažinti skirtumo ir ketvirtajame kėlinyje, o pasibaigus rungtynių laikui pergalę rezultatu 108:60 šventė šeimininkų komanda.

Atsakomąsias rungtynes su Mažeikių „Mažeikiais“ kauniečiai žais lapkričio 10 d. Mažeikiuose „Ventos“ vidurinės mokyklos sporto salėje. Šios poros nugalėtojas IV varžybų etape susitiks su Marijampolės „Sūduva“.