„Mažeikiai“ ir „Atletas“ mačą baigė lygiosiomis

Sekmadienį sužaisti pirmieji trys Lietuvos futbolo A lygos devintojo turo mačai, kuriuose pergales šventė Tauragės „Tauras“ ir Gargždų „Banga“. Iš „minuso“ pradėjo kopti Kauno „Atletas“, kuris Šiauliuose lygiosiomis 2:2 (0:1) sužaidė su „Mažeikių“ vienuolike. Nė taško neiškovoję „Atleto“ futbolininkai į Šiaulius važiavo galvodami tik apie pergalę, kuri jiems buvo beveik gyvybiškai svarbi tolesnėje kovoje dėl geresnės pozicijos. Ne mažesnius tikslus sau kėlė ir „Mažeikių“ komanda, kuri prieš savaitę atėmė taškus iš Gargždų „Bangos“.

Šiaulių miesto stadione vykusiose rungtynėse nuo pirmų minučių dominavo aikštės šeimininkų teisėmis žaidę „Mažeikių“ futbolininkai, kurie iš karto pradėjo atakuoti ir per pirmas penkiolika minučių turėjo bent dvi neblogas progas pasižymėti. Sutelkę pajėgas gynyboje, „Atleto“ futbolininkai retai lankėsi prie „Mažeikių“ vartų.

 

Vis tik vienas šių apsilankymų 35-ą susitikimo minutę „Mažeikiams“ baigėsi liūdnai. „Atleto“ atakos smaigalyje atsidūręs Paulius Smaryginas įveikė varžovų gynybą ir išvedė Kauno komandą į priekį – 0:1. Antrą kartą kamuolys „Mažeikių“ vartuose atsidūrė 57-ą minutę, kai tiksliai smūgiavo „Atleto“ kapitonas Jaunius Mikalauskas – 0:2.

 

Vis dėlto per žingsnį nuo pirmos pergalės A lygoje atsidūrę kauniečiai nesugebėjo išsaugoti įgytos persvaros. 60-ą minutę „Mažeikių“ puolėjas Antanas Tautvydas rezultatą sušvelnino, o po saugo Nerijaus Dargevičiaus tikslaus smūgio 67-ą minutę rezultatas jau buvo lygus – 2:2.

 

Mačui artėjant į pabaigą, „Atleto“ saugas Aleksandras Jefišovas galėjo išplėšti savo komandai pergalę, bet „Mažeikius“ nuo nesėkmės išgelbėjo virpstas. Netrukus teisėjo finalinis švilpukas paskelbė apie lygiąsias 2:2.

 

„Mažeikiai“: Vitkovskis; Gladilins, Juodeikis, Grigutis, Birškys, Labžentis, Tautvydas, Bulošas, Šluta, Dargevičius, Šiaulys.

„Atletas“: Bražinskas; Žukovas, Sirvydas, Juozaitis, Utyra, Macevičius, Garastas, Latušenka, Smaryginas, Mikalauskas, Marozas.

 

{futbolas2}