KAM REIKALINGI DAŽAI VEIDUI?

Dažai veidui pasitarnauja kaip šauni žaidybinė priemonė, kurią labai mėgsta ir mergaitės, ir berniukai. Veidų dažymas kasdien tampa vis populiaresnis. Be šios atrakcijos neapsieina vaikų šventės, stovyklavietės, kiti pramoginiai renginiai ir įvairios kalendorinės metų šventės. Įvairių mėgstamų personažų bruožais vaikai mėgsta išdažyti veidus ir šiaip žaisdami namuose, kartais net kurdami namų teatro spektaklius.

Kokios yra pagrindinės veido dažų savybės?

Veido dažų sudėtyje yra saugi vandens pagrindo dalis, kuri nesukelia alergijos ir neužkemša odos porų. To dėka dažai yra labai elastingi ir nesilupinėja, kai išdžiūna. O išdžiūvę dažai netepa. Išpieštas veidas ilgai nepraranda savo išvaizdos, kai prireikia piešinį pašalinti, jis labai lengvai nusiplauna su muilu ir vandeniu. Prieš imantis dažymo reikia įsigyti skirtingų spalvų dažus, kempinė, pieštukai ir natūralaus pluošto šepetėliai. Visus dažymui būtinus reikmenis kartu su veido dažais galima pirkti internetu kanceliarinėmis prekėmis prekiaujančiose parduotuvėse.

Ką siūloma piešti ant vaikų veidų, kokie jiems personažai yra patys mėgiamiausi?

Ką piešti ant vaiko veido didele dalimi priklauso nuo jo amžiaus ir lyties. Kaip įprasta, mergaitėms dažniausiai patinka savo veidus išpiešti gėlių žiedų, drugelių ar snaigių vaizdais, kačiukų, voveraičių, Sniego karalienės, fėjų, angelų, princesių ar kitų gerųjų pasakų veikėjų veidukais. Berniukai mėgsta pasidabinti įvairių supermenų, piratų, tigriukų veidais. Jei vaikas tebėra mažas, geriau pasiūlykite jam nupiešti ežiuko, meškiuko, kiškio ar kokio nors kito mielo pasakų personažo bruožus ant jo veido.  

Kokį įvaizdį vaikas bepasirinktų, svarbu neperžengti ribos ir nepadaryti per daug bauginančio ir gąsdinančio piešinio. Kita vertus, prieš pradedant piešti vaikui ant veido kokios nors personažo atvaizdą, siūloma paklausti vaiko, kuo jis norėtų būti. Be to, prieš pradėdami vaiko veido dažymą, jį būtinai nusausinkite šepetėliu ir taip jį pamažu pradėkite pratinti prie naujų būsimos procedūros pojūčių.

Kaip geriausia pirkti veido dažus?

Jei nusprendėte savo vaiką pradžiuginti veido dažais, nebėkite jų ieškoti į pirmą pasitaikiusią kanceliarinių reikmenų parduotuvę, o pirkite juos internetu. Taip pasielgti praktiškai yra labai naudinga, jei gyvenate atokiai nuo didžiųjų miestų, o provincijoje ne visur pavyktų rasti tokią parduotuvę, kuri įstengtų jums pasiūlyti kokybiškų veido dažų asortimentą. Gi perkant internetu jums tikrai pavyks surasti pačius geriausius veido dažus. Be to, internetinėje prekyboje yra sudarytos visos sąlygos prekes pirkti pigiau, o paskui nupirktas prekes į jūsų gyvenamąją vietą pristatys siuntų kurjeris.