Ką apie vyrą sako jo akių spalva?

Apie tai, kad akys – tai žmogaus dvasios veidrodis, žinoma dar nuo senų laikų. Tačiau, pasirodo, kad tai ne tik dvasios, bet ir charakterio, temperamento, seksualinės energijos ir kitų savybių, apie kurias nepriimta kalbėti per pirmą pasimatymą, atspindys. Tačiau sužinoti norisi! Pabandysime išsiaiškinti, ką slepia vyriškų akių obuoliukai.

 

Šviesiai rudos akys kalba apie vyrą, kuris mielas bet kokiuose santykiuose. Jis dėmesingas, žavingas, žaismingas, nepavargstantis nei gyvenime, nei lovoje. Lengvai įsimyli ir taip pat lengvai atšąla. Iš visų jausmų jis dažniausiai klausosi savo… kaprizų. Ir jei šiek tiek paspausti šį vyrą, tuomet galima jį „paimti plikomis rankomis“. Tiesa, neilgam laikui.

 

Rudaakiai vyrai sužiba po 35 metų. Iki to laiko jie ieško, eksperimentuoja, abejoja ir vėl pradeda viską iš pradžių. O štai subrendę jie jau sugeba stipriai mylėti ir patikimai prisirišti. Tiesa, dažniausiai ne prie vienos moters. Todėl laikas nuo laiko, reiktų delikačiai priminti trankant pietų servizą į grindis, kad kokybė yra geriau nei kiekybė.

 

Mėlynakiai, atvirkščiai, „dega“ iki 40 metų, o paskui intymius santykius keičia į televizorių ar sportinius žaidimus. Tačiau net ir tokiu atveju su šiais vyrais reikia elgtis labai atsargiai. Žavėtis jais, girti, ypač girdint kitiems, aikčioti nuo protingų sąmojų, apsirengimo stiliaus ir pan. Tada jie pasitikės savimi, o jūs – jais.

 

Geltonakiams vyrams taip pat kartais trūksta pasitikėjimo savo jėgomis, net ir tuomet, kai jos tiesiog trykšta. Jie nėra linkę ironizuoti apie savo silpnybes, stengdamiesi jas nuslėpti ne tik nuo aplinkinių, bet ir nuo savęs pačių. Tačiau tai neišsprendžia pagrindinių problemų, o paverčia viską chroniška forma. Jiems reikia vienos, tačiau ugningos ir stiprios protingos moters, jokiais būdais ne valdingos, ne mokančios.

 

Pilkų akių vyrai – tai, ko reikia! Jie ryžtingi, iniciatyvūs, stiprūs – kartais žiaurūs. Už jų, kaip už akmeninės sienos, kol jūs jam įdomi. O jei ne, jie paprasčiausiai eina tolyn, nesidairydami. Tačiau po 50 metų jiems tiesiog būtinas moteriškas petys arba… minkšta krūtis. Ant jos taip gera numigti arba pasiguosti dėl sunkaus gyvenimo.

 

Šviesiai mėlynų akių vyrai yra pavojingi kaip lakusis smėlis. Tokių akių savininkai atrodo labai romantiški, geri ir netgi naivūs. Tačiau tokia nuomonė klaidinga, kadangi kalba yra ne apie dangaus žydrynę, o apie šalto plieno spalvą. Šviesiai mėlynų akių vyrai ima viską, kas jiems patinka, ir be jokio gailesčio atsisveikina su tuo, kas jiems atsibosta. Tačiau, kaip bebūtų keista, moterys juos dievina.

 

Žaliaakiai vyrai ypač įdomūs jauname amžiuje. Jie lengvai užsidega, būna laimingi dėl smulkmenų, dėl moters yra pasirengę žygiams ir beprotybei. Dėl šios priežasties turi daug gumbų ir mėlynių pačiose neįtikinamiausiose vietose, taip pat ir intymiose. Todėl, subrendę tampa išmintingi, viską daro pažingsniui, apskaičiuodami kiekvieną veiksmą ir atsargūs. Štai tada ir atsiranda „tikros moters“ poreikis – ištikimos, pastovios, patikimo draugės ir, nepabijokime to žodžio, žmonos.

 

Juodos vyrų akys – tai neabejotinas temperamento, aistros ir perdėto savininkiškumo jausmo bruožas. Jie visuomet siekia sužavėti, užkariauti ir valdyti. Tačiau po to, pasiekę norimo, jie yra pasirengę ginti savo nuosavybę karštai ir be jokių kompromisų, netgi aukodami save. Su tokiais vyrais nėra lengva, tačiau tikrai patikima gyventi, jei sugebėsite tylomis daryti taip, kaip jums reikia.

 

Ir dar labai svarbi reikšmė: kiek ilgai jūs galite žvelgti į mylimo vyro akis, o jis – į jūsų.

 

Šaltinis: suaugusiems.lt