2012 metų horoskopas

Ateinančius 2012 metus globoja vandeninis Drakonas. Tai reiškia, kad šiuo periodu seksis žmonėms, siekiantiems savo tikslų ne audringu proveržiu, o minkšta diplomatija, išmintimi ir lojaliomis gudrybėmis.

Daugumą įvykių teks palikti savieigai, ne skubėti, o išlaukti tinkamo momento. Vandeninis Drakonas globoja meno, kūrybos žmones, taip pat dirbančius su finansais, kurie vadovaujasi konservatyvia, švelnia kapitalo didinimo politika. Šiaip ar taip, metų eigoje galimi nemaži materialinės padėties svyravimai, kurie bus susiję su pasauline finansine padėtimi – ugnimi alsuojanti reptilija gali sudeginti ne vieną kapitalą, tačiau didžiausia grėsmė tyko tų, kurių pinigai uždirbti nelegaliais būdais.

 

Drakonas – ryški būtybė, o metų stichija – vanduo – apdovanoja jį kantrybe, taigi jam puikiai seksis toleruoti svetimą parodomąjį blizgesį ir prabangą.

 

Neverta ginčytis su metų šeimininku ir stengtis jį perspjauti prabanga. Tačiau tai – ne priežastis atsisakyti savo ambicijų. Drakonui patinka energingi, didelių užmojų turintys, savarankiški žmonės. Taigi metų simbolis globos visus, kas turi aiškų tikslą ir atkakliai eina link jo nugalėdami visas nepalankias aplinkybes ir sunkumus. Būkite artistiški, kūrybiškai spręskite problemas. Drakonas – vienintelis mitinis ir mistinis Rytų horoskopo personažas, todėl jei jūs 2012 metais nuspręsite imtis kokių nors ezoterinių praktikų, jus lydės sėkmė.

 

Drakonui svetima rutina, jis pripratęs bet kokį savo veiksmą paversti šou, reginiu, taigi ir iš jūsų tikimasi ryškių, emocionalių poelgių, plačių mostų ir tapimo dėmesio centru. Tik nepamirškite, kad dėmesį turėtumėte patraukti realiais darbais, o ne gražiais žodžiais. Ir kuo daugiau jūs ateinančiais metais atiduosite savęs kitiems, tuo daugiau gausite grąžos.

 

O dabar – apie tai, kas laukia kiekvieno iš 12 Zodiako ženklų.

 

Avinų 2012 metais laukia dar atkaklesnis darbas, bet jis bus ir deramai atlygintas – pavyzdžiui, geresnėmis pareigomis ar pripažinimu. Galite slėpti savo ambicijas, bet pasistenkite neversti aplinkinių paklusti jūsų valiai, kadangi jie aktyviai priešinsis ir labiau paisys savų interesų.

 

Dirbkite su savimi, siekite tobulumo, nepraleiskite progos įgyti naujų žinių ir gebėjimų. O dar 2012 metais jums prireiks išmokti lankstumo ir lojalumo. Būkite gudresni, mažiau naudokitės agresija ir jėga. Asmeniniame gyvenime galimos permainos. Drakonas – meilės nuotykius dievinanti būtybė (nors dažniau būna mylimas nei myli pats), todėl veikiausiai norėsite daugiau laiko skirti širdies reikalams ir seksualiniams malonumams. Tam nesutrukdys net ir šioks toks nestabilumas profesinėje srityje, kuri reikalaus daugiau dėmesio tam, kad pasiektumėte trokštamo darbo rezultato.

 

Reikšmingesnių gyvenimo įvykių tikimybė padidėja antroje metų pusėje, prabėgus vasarai. Beje, pokyčių galite laukti vienu metu ir asmeniniame gyvenime, ir karjeroje. Dar jūsų veikiausiai laukia kokia nors itin didelė dovana arba gana reikšmingas pelnas.

 

Jaučiams 2012-tieji gali būti sudėtingi, kadangi teks pakeisti įprastą gyvenimo būdą ir išmėginti save naujomis aplinkybėmis. Savotiška refleksija ir stabilumas, lydėję jus 2011-taisiais, leido atsipalaiduoti, o štai Drakonas ir vėl sugrąžins jus prie darbo. Galimi susidūrimai su vadovais arba pavaldiniais, problemos šeimoje – dažniausiai dėl troškimų ir pareigų neatitikimo arba vidinių interesų konflikto. Nebūkite toks atkaklus. Juolab kad Drakonas siūlo jums visai neblogų progų imtis naujos veiklos, kurią tikrai lydės sėkmė. Svarbiausia – veikite aktyviai ir nepraleiskite progos pakeisti savo gyvenimo į gera.

 

Vieniši Jaučiai stengsis pagerinti savo asmeninį gyvenimą. O kad jų pastangos nenueitų veltui, teks išmokti nenorėti daugiau, nei jiems ketina duoti likimas. Neieškokite princo ant balto žirgo ar modelio nuo žurnalo viršelio, verčiau įsižiūrėkite į žmones, kurie yra aplink jus jau ne vienerius metus. Būtent tarp jų ir turėtumėte ieškoti savo laimės.

 

Dvyniai. 2012 metais šio ženklo atstovai jausis puikiai, nes galės maksimaliai efektyviai išreikšti savo įgimtą artistiškumą, nestigs progų pagražbyliauti.

 

Jums pavyks įtikinti aplinkinius, kad esate išskirtiniai ir nepakeičiami, mokėsite save pateikti taip, kad sėkmingai palypėtumėte per keletą karjeros ar socialinės padėties pakopų. Tik nepamirškite pasinaudoti sukaupta patirtimi, kritiką pasilaikykite sau ir neskleiskite gandų apie jokius savo aplinkos žmones, ypač jei nuo tų žmonių priklauso jūsų likimas.

 

2012 metais jums teks išmokti atleisti nuoskaudas ir nekeršyti skriaudėjams, priešingu atveju jūsų neigiamos emocijos gali sugriauti tą vidinę ramybę, kurios siekėte ilgai ir atkakliai. Kaip tik ateinančiais metais pajusite, kad po kojomis turite stabilų, tvirtą pagrindą. Nuo to, kiek išminties rasite savyje, priklauso jūsų sėkmė daugelį ateinančių metų. Jei dar neradote antrosios pusės, turite šansų sutikti mylimą žmogų kokiame nors masiniame renginyje arba atostogaujant.

 

Vėžiams 2012 metais teks pakovoti už savo vietą po saule. Pamirškite savo infantilumą, neužleiskite kitiems to, kas teisėtai priklauso arba galėtų priklausyti atlikus atitinkamus veiksmus jums.

 

Išlįskite iš savo kiauto ir pagaliau pradėkite bendrauti. 2012 metais didžiulės naudos jums teiks ryšiai ir pažintys. Turite šansų atsidėti atsargų juodai dienai – tai padės jums pasijusti ramiau, jausitės finansiškai saugesniu žmogumi. Tačiau nelaikykite visų savo santaupų vienoje vietoje, neinvestuokite jų į vieną įmonę – išskirstykite juos dalimis. Dar ateinančiais metais negalite sau leisti prabangos likti nepastebėtu. Jūsų kuklumas jums ne į naudą. Be abejo, nevertėtų šaukti apie savo privalumus visur, kur papuola, tačiau šiek tiek saikingos savireklamos padės jums pasistūmėti karjeros pakopomis aukštyn.

 

Šeimoje laukia stabilus periodas, jei tik jūsų partneris – ne Ugnies stichijos valdomas žmogus. Pastaruoju atveju laukite skandalų ir audringų santykių aiškinimosi. Jei kol kas šeimos nesukūrėte, 2012 metais veikiausiai savo gyvenimo meilės taip ir nesutiksite. Galimi nebent trumpalaikiai romanai. Tiesa, pačiame metų gale veikiausiai prasidės itin laimingas ir sėkmingas jūsų gyvenimo tarpsnis.

 

Liūtams 2012 metai atneš nusivylimų asmeniniame gyvenime, jie gali pasigesti spalvų ir subtilių niuansų bendraujant su antrąja puse. Tačiau problemas šeimoje veikiai kompensuos sėkmė profesinėje veikloje ir materialinis stabilumas.

 

Jums ateinančiais metais teks tiesiog nagais kibtis į viską, ką siūlys jūsų verslo partneriai ar vadovybė. Taip jūs atgausite dvasinę pusiausvyrą ir galėsite pasiekti neįtikėtinų aukštumų, jei tik netinkamu momentu nenuspręsite, kad viskas tėra bėgimas uždarame rate.

 

Ateinantys metai – ne laikas poilsiui. Maža to, jums ne kartą teks pakovoti už savo nuomonę, kad aplinkiniai nepagalvotų, jog galima jums užsilipti ant sprando. Nesikuklinkite parodyti valdingumą, pademonstruoti, kad jūsų autoritetingas požiūris privalo būti pripažintas. Jei įsivelsite į kovą – nebijokite mūšių: jūs turite daug šansų tapti nugalėtoju. Ir dažniau derėkitės, Žinoma, tai – ne karališkas įprotis, tačiau jei kalbama apie atlyginimo didinimą arba geresnių sąlygų, lengvatų
išsireikalavimą, galima ir pasiaukoti – karūna nuo galvos dėl to nenukris.

 

Mergelių 2012 metais laukia grandiozinė sėkmė, jei tik jos įveiks vidinį pasipriešinimą permainoms. Vilčių, kad gyvenimas pasikeis, apstu, svarbiausia – suspėkite pagauti savo progą, kuri netruks pasibelsti į jūsų duris.

 

Galite drąsiai pradėti kurti ambicingus planus, tačiau nepamirškite jų išversti ir į realybės kalbą. Jūsų laukia daugybė naujų susitikimų, kai kurie jų gali būti lemtingi. Ir nors jūs nepriklausote greitai įsimylinčių žmonių ratui, vienas iš susitikimų gali priversti jus patikėti meile iš pirmo žvilgsnio.

 

Praėjusiais metais jūs susikūrėte tvirtą pamatą savo sėkmei, todėl ateinančiais jums tereikės tobulėti ir stiprinti jau pasiektas pozicijas, net jei dėl to jums tektų pakeisti darbovietę. Neatsisakykite viliojančių pasiūlymų. O jei sugalvojote pakeisti įvaizdį – nesivaržykite, tai jums padės prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Pasistenkite atrasti aukso viduriuką: išsiskirti iš minios, bet likti harmonijoje su savimi.

 

Svarstyklėms 2012 metai prasideda nuo pasiektos harmonijos ir darbe, ir šeimoje. Vidinio komforto pojūtis padės sėkmingai įveikti šiokias tokias finansines problemas.

 

Jūs tiesiog pakeisite akcentus, ir tai suteiks jums galimybę rasti originalią išeitį iš situacijos, kuri jums anksčiau atrodė tarsi akligatvis. Pasinaudokite savo subtiliu skoniu, ieškokite silpnų savo oponento vietų ir sukurkite tokias aplinkybes, kad būtų priimtas jums palankiausias sprendimas. Mokykitės apginti savo nuomonę – ateinančiais metais jums to labai prireiks.

 

Drakonas negali pakęsti, kai kas nors svarbių sprendimų priėmimą užkrauna ant svetimų pečių. Jei dar neapsisprendėte, kokios veiklos imsitės arba norite pakeisti savo darbo sferą, išmėginkite jėgas prekyboje – tai gali tapti jums sėkmę lemsiančia sritimi. Geriausia rinktis tas nišas, kurios susijusios su daile, menu, juvelyrika arba ezoterika. O jei kol kas jūs vienišas, 2012 metais galite sutikti savo gyvenimo žmogų. Atkreipkite dėmesį į ryškius, stilingus žmones – kaip tik jų rate galite surasti savo sielos draugą.

 

Skorpionas. Ateinančiais metais Skorpionų laukia aktyvi veikla visose gyvenimo sferose. Jums teks dažnai kaitalioti savo įsitikinimus. Ir tai vyks ne lėmus aplinkybėm, o jūsų pačių valia.

 

Jums nuolat stigs laiko, nes visas idėjas norėsite įgyvendinti tuojau pat. Taigi pasistenkite tinkamai organizuoti savo gyvenamąją erdvę ir neatsisakykite pagalbos. Tai nenusmukdys jūsų autoriteto, netgi atvirkščiai, padės jums susirasti bendraminčių, su kuriais galėsite ne tik įgyvendinti savo idėjas, bet ir nugludinti aštrius charakterio kampus.

 

Meilė ir seksualinis gyvenimas žada būti audringi. Leisite sau viską, nes jausitės padėties šeimininku. Jūsų intuicija veiks puikiai, tai leis jums išvengti nemalonių situacijų ir netgi nepalankios lemties. Savo poveikio aplinkiniams arsenale jūs turite itin galingą ginklą. Tai gali būti metų pradžioje įgyta patirtis, perprastas slapto manipuliavimo metodas ar net praktinė magija – šiems dalykams 2012-aisiais turėtumėte skirti itin daug dėmesio.

 

Šauliams 2012 metai bus sėkmingi, kupini įvykių, išvykų, bendravimo. Apskritai šie metai sutaps su jūsų vidine pasaulėjauta, todėl turite šansų gauti tai, ko jums iki šiol trūko.

 

Jūs lengvai užkrėsite savo idėjomis aplinkinius, todėl jums atleis net ir lengvabūdiškumą bei klaidas. Tačiau nenumokite ranka į kitų žmonių duodamus patarimus – metų pradžioje jums galbūt pasufleruos tai, kas nulems jūsų tolimesnę ateitį. Jūsų kunkuliuojantis entuziazmas pasiteisins, tačiau į abejotinas avantiūras geriau nesivelkite – išmintingas Drakonas jūsų tikrai nesaugos jei įsivelsite į nelegalius reikalus. Nuvykite šalin nerealias viltis. Jūs turite pernelyg daug gerų idėjų, kurios tikrai atneš pergalės vaisių, taigi neverta švaistyti laiko užmačioms, kurios pasmerktos iš anksto ir jūs tai žinote.

 

Jei vis dar ieškote savo meilės, ją galite surasti 2012 metų viduryje. Ieškokite artimo žmogaus tarp bendraminčių ir kolegų – kuo labiau su tuo žmogumi būsite susiję materialiame pasaulyje, tuo harmoningesnė bus ir jūsų dvasinė sąjunga.

 

Ožiaragiams 2012 metai žada pakilimą. Jiems lemta užkopti į iki šiol dar neįveiktas viršukalnes, tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Galbūt pagaliau nusistovės santykiai su žmogumi, kuriam jau seniai jaučiate šiltus jausmus. O gal gausite savo svajonių darbą.

 

Tačiau turite paskubėti. Jei nebūsite atkaklus, jūsų vietą užims kas nors kitas. Nekurkite ilgalaikių planų ir strategijų, geriau veikite. Dar 2012 metai jums atneš įdomių ir vaisingų bendradarbiavimo projektų – ir vėl, tai bus akivaizdu ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Galite pasirašyti svarbią sutartį, įgyti sąjungininkų, imtis naujos veiklos kartu su mylimu žmogumi – visa tai atims daug laiko ir duos puikių rezultatų, tačiau taip pat turėtumėte pasirūpinti ir savo sveikata, kadangi pasinėrus į karjeros laikymus galite pražiūrėti kokios nors ligos simptomus, o ji primins apie save pačiu netinkamiausiu momentu. Taigi kad ir kaip benorėtumėte savo tikslo pasiekti greičiau, nepamirškite kokybiško poilsio!

 

Vandenis. Tam, kad 2012 metai taptų sėkmingi, jūs turėtumėte pabaigti visus nebaigtus darbus ir išspręsti visus konfliktus: galutinai išsiskirti su tais žmonėmis, kurie neleidžia jums judėti pirmyn, taip pat su tais, kurie laiko jus emociškai, tačiau patys nieko neduoda atgal. Jei spėsite tai padaryti iki 2011-ųjų pabaigos ar, blogiausiu atveju, per pirmas šešias 2012 metų savaites, jūsų karjera pajudės aukštyn, asmeniniame gyvenime pastebėsite progresą.

 

Drakono metai gali tapti tuo laipteliu, ant kurio atsistoję pasieksite savo komfortui ir pusiausvyrai būtiną statusą. Kuo didesni bus jūsų užmojai, tuo lengviau pasieksite tai, ko trokštate.

 

Nesitikėkite malonių iš gamtos ir iš šio pasaulio galingųjų. Užtai priminkite apie save tiems, nuo kurių vienaip ar kitaip priklauso jūsų likimas: priminkite jiems savo nuopelnus ir pasiekimus. Išmokite gudrauti ir regzti intrigas – to jums labai prireiks antroje metų pusėje tam, kad įveiktumėte pavyduolius ir priešininkus.

 

Žuvims 2012 metai gali tapti savęs pažinimo ir naujų atradimų periodu. Į pirmą vietą iškils emocinė sfera, atrasite asmeninę laimę ir pagaliau pajėgsite išsiaiškinti, kas jums iš tikrųjų svarbu.

 

Tiesa, neužsiciklinsite vien ties meile. Atvirkščiai: atsiversite pasauliui, pagaliau pasiimsite tą gėrį, kurio nusipelnėte, bet dėl vienokių ar kitokių priežasčių jautėtės jo neverti.

 

Visa tai lems, kad imsite aktyviai tobulėti kaip asmenybė ir kaip profesionalas srityje, kurioje dirbate. Drakono metais galite pagaliau priartėti prie laimės – jei tik leisite aplinkiniams jums atsidėkoti taip, kaip iš tikrųjų verta. Paslėpkite savo kuklumą, pagalvokite daugiau apie save, o ne tik apie tuos, už kuriuos jaučiatės atsakingi. Pamilkite save su visomis savo baimėmis ir trūkumais. Ir leiskite tiems, kurie nuoširdžiai jus myli, jums padėti šiame dvasiniame ir profesiniame virsme. Beje, ir ugdykite savyje verslo gyslelę – to gali prireikti antroje metų pusėje.

 

Šaltinis: horo.lt