Horoskopas antradieniui 12-06

Avinas – Palanku planuoti ateitį, perspektyvas. Jei neaudžiate didelių planų, tai šiandien jus labiausiai vilios tai, kas malonu kūnui ir teikia komfortą. Patirsite neblogų emocijų. Turbūt noriai imsitės namų ruošos, kitų šeimyninių pareigų.

Tauras – Šiandien tikriausiai įsigysite planuotą pirkinius arba puikiai pasidarbuosite prekybos, komercijos sferoje. Palanku sudaryti nuomos, tiekimo sutartis. Jei tokių rūpesčių neturite, pasilepinkite tuo, kas jums malonu.

 

Dvyniai – Gera diena sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti. Būsite itin nusiteikęs bendrauti, seksis sudaryti komunikabilaus žmogaus įspūdį, teikti ir imti interviu, publikuoti, laikyti egzaminą. Nesnauskite, jei tie dalykai jums aktualūs.

 

Vėžys – Ramybės neduos kai kurie opūs verslo ir šeimos gerovės klausimai. Suksite galvą, kaip čia užlopius asmeninio biudžeto skyles. Į rūpinimąsi artimaisiais žiūrėkite kaip į malonią pareigą, skleiskite šilumą, tuomet visiems geriau seksis.

 

Liūtas – Sumaniai sieksite draugystės, tarpusavio supratimo, nes tai geriausias kelias į dominančio asmens širdį. Pasidomėkite vaikų problemomis – jiems gali būti per sunku savarankiškai rasti protingus sprendimus.

 

Mergelė – Itin darbinga diena. Net sunkūs darbai bus įkertami. Norint įsidarbinti, jūsų šansai padidės. Jei liks laisvalaikio, noriai sportuosite, rūpinsitės kūno higiena, sveikata. Stiprių emocijų gali sukelti susitikimas su pažįstamu asmeniu.

 

Svarstyklės – Šiandien labiau atsiskleis jūsų atsakingumas ir rūpestingumas. Drauge su kitais galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalinti idėjomis. Turbūt atsinaujins ryšys su jums itin svarbiu asmeniu.

 

Skorpionas – Nemažai galvosite apie dalykinius reikalus, pinigus, tačiau būsite dosnus sau ir savo šeimos nariams. Turbūt nusipirksite daiktą, apie kurį svajojote. Įžvalgaus asmens patarimai gali jums padėti priimti svarbų sprendimą dėl finansų ar santykių.

 

Šaulys – Nusimato įdomūs susitikimai, renginiai. Objektyvus požiūris, žinios, įžvalga padės teisingai susiorientuoti, renkantis tolesnį kelią, sprendžiant problemas. Tai ypač svarbu, jei karjeros ar finansiniai dalykai yra neaiškūs arba tenka keisti planus.

 

Ožiaragis – Turbūt teks plušėti pasiraičius rankoves, nors darbų sau tikslingai neieškosite. Verta stengtis, nes tai gali užtikrinti geresnį ar stabilesnį uždarbį. Būsite aistringesnis nei paprastai, labiau rūpinsitės savo stiliumi ir emocijų raiška.

 

Vandenis – Ši diena turėtų atnešti gerų žinių, naujienų. Palanku užsiimti visuomenine, organizacine veikla. Pavyks pagerinti santykius su žmonėmis, kurie jums yra ar bus reikalingi. Jums neabejingas asmuo daug apie jus galvoja, jūsų ilgisi.

 

Žuvys – Šiandien itin domėsitės menu, medicina, mistika, įvairiomis paslaptimis. Sužinosite įdomių dalykų. Neseniai išgirsti patarimai turėtų padėti susiorientuoti painioje tikrovėje. Tik galbūt ryžto stoka trukdys parodyti gerus ketinimus.

 

Šaltinis: vytautus.com