Horoskopas pirmadieniui 12-05

Avinas – Pasikliaukite savo jėgomis ir išmanymu, nebijokite rizikuoti. Tiesa, būkite atidesni pasirašydami svarbius dokumentus, vairuodami automobilį. Stiprinkite nervų sistemą, stenkitės tinkamai ilsėtis, geriau išsimiegoti – galimi galvos skausmai dėl nuovargio ir įtampos.

Tauras – Įdomi diena, kai nieko gero nesitiki, bet vis dėlto tai nutinka. Tikėtini perspektyvūs susitikimai, malonios pažintys. Neskubėkite pasirašyti finansinių dokumentų – viską tikrinkite.

 

Dvyniai – Tai aktyvios veiklos, svarbių pokalbių metas. Jums pasiseks, jeigu nebūsite kategoriški ir vengsite ginčų.

 

Vėžys – Vertėtų pasistengti į save neatkreipti kitų dėmesio – būkite kuklesni, taupesni.

 

Liūtas – Diena bus sėkminga, jei sieksite su visais paprasto, nuoširdaus bendravimo. Pasirūpinkite savo vaikų reikalais. Vakaras tinkamas nuoširdžiam pokalbiui su mylimu asmeniu.

 

Mergelė – Nors jūsų idėjos bus pripažintos, tam tikra artimųjų, kolegų kritika bus neišvengiama. Vis dėlto palanku tvarkyti darbo reikalus, pasirašyti ilgalaikius susitarimus.

 

Svarstyklės – Galimi geri, nors ir netikėti, pokyčiai bendraujant su partneriais (tiek dalykiniais, tiek asmeniniais): žalingi ryšiai gali iširti, o naudingi – sustiprėti. Tai išminties laikas: suprasite tai, kas naudinga, ko iš tiesų reikia.

 

Skorpionas – Tinkamas laikas spręsti mokesčių, draudimo problemas. Tiesa, ne pats geriausias metas įrodinėti teisybę aplinkiniams, ypač sutuoktiniui.

 

Šaulys – Kad ir ką veiksite, siekite aiškumo, konkretumo. Verta svarstyti gautus veiklos pasiūlymus – jie bus naudingi (tiesa, ne iškart, bent mėnesį teks palaukti). Galima netikėta romantiška pažintis su žmogumi iš toli: neatsisakykite kvietimo į svečius, klubą, koncertą.

 

Ožiaragis – Naudingas metas: svarbios naujienos, reikalingi susitikimai. Darbo tempai, kaip ir vadovo reikalavimai, vis augs. Tai į naudą, nes privers sugalvoti ką nors nepaprasto. Vis dėlto nepersidirbkite.

 

Vandenis – Neblogas laikas apsispręsti, permainai, kuriai seniai rengėtės, kuriai stigo ryžto. Dažniau tarkitės su artimaisiais, bičiuliais. Siekite geresnio sutarimo su kolegomis.

 

Žuvys – Tinkama diena sutvarkyti konfidencialų reikalą, kreiptis neoficialios pagalbos į įtakingą asmenį. Svarbiausi dalykai įvyks netyčia: atsitiktinai galite išgirsti naudingos informacijos, reikalingą įspėjimą.

 

Šaltinis: vytautus.com