Horoskopas ketvirtadieniui 11-24

Avinas – Tai iliuzijų, klaidingų vertybių metas, netinkamas svarbioms finansinėms operacijoms, sandoriams. Nepriekaištaukite sutuoktiniui, nesiaiškinkite šeimos biudžeto.

Tauras – Venkite ginčų, nieko nežadėkite nepagalvoję. Ramiau vairuokite automobilį ir nesinešiokite su savimi didelių pinigų sumų ar svarbių dokumentų – galite pamesti ar būti apvogti.

Dvyniai – Gali tekti išgirsti priekaištų, kurie nebus teisingi, nors šiuo metu piktintis tuščia (kaip darbe, taip ir namuose). Aplinkiniai bus neobjektyvūs – nematys jūsų nuopelnų, įrodinės priešingus dalykus.

 

Vėžys – Nepraraskite atidumo, budrumo dirbdami, bendraudami su svetimais žmonėmis, sutuoktinio draugais – tai pavojingų provokacijų diena. Pasisaugokite: galite tapti atpirkimo ožiais.

 

Liūtas – Dėl atsitiktinumo viskas gali sugriūti. Darykite tik tai, ką puikiai išmanote, neskubėkite, keliskart viską tikrinkite. Išaugs nelaimingų atsitikimų tikimybė ką nors dirbant, meistraujant.

 

Mergelė – Galite tapti artimo žmogaus žioplumo auka, tad geriau viską daryti patiems. Gresia nesusipratimai tarp sutuoktinių – nesiaiškinkite santykių, nenorėkite sužinoti to, ko nežinote.

 

Svarstyklės – Gali tekti nusivilti partneriais, sutuoktiniu. Nedėkite daug vilčių, kad šiandien jums bus padėta, – neverta į ką nors kreiptis su prašymu.

 

Skorpionas – Galimos problemos dėl per didelio nervingumo, ambicingumo, nesiskaitymo su šeimos, vadovybės, valdininkų, kelių policijos nuomone. Gali paaiškėti slapti jūsų veiklos trūkumai, dėl anksčiau nepastebėto defekto sugesti automobilis.

 

Šaulys – Negeras laikas maištui, permainoms: šios dienos ketinimai, nauji sumanymai bus tušti. Darbe mokėkite laiku nusileisti, nieko nereikalauti, pasistenkite išvengti konflikto su vadovybe ir kolektyvu. Būkite atidūs: gali pavykti suvokti priešų, konkurentų slaptus sumanymus.

 

Ožiaragis – Būkite pasiruošę nemalonioms staigmenoms. Nepervertinkite savo sugebėjimų, nedemonstruokite savarankiškumo, protingumo – geriau paklausykite išgirstų patarimų. Jei sužinosite apie savo poros „popamokinę“ veiklą, neskubėkite panikuoti: šiandien ir rytoj negalima priimti jokių sprendimų.

 

Vandenis – Nesmagus metas: dėl įvairių aplinkybių jūsų planai gali suirti, gali tekti užsiimti visai kitais (ko gero, sutuoktinio) reikalais.

 

Žuvys – Nesunaikinkite to, ką esate pasiekę, – impulsyvumas, agresija šiandien pražūtingi. Nepasiduokite provokacijoms: tai gali užkirsti kelią į sėkmę. Iš tiesų reikėtų skubėti taikytis ar suteikti pagalbą (jeigu jūsų paprašytų).

 

Šaltinis: vytautus.com