Lietuvoje pradedama prekyba „Samsung Galaxy Note“

„Samsung Electronics Co., Ltd“ Lietuvoje pradeda prekiauti nauju įrenginiu – „Galaxy Note“. Naujasis prietaisas – išmaniojo telefono bei planšetinio kompiuterio derinys, jį galima valdyti ne tik rankomis, bet ir specialiu rašikliu.

Vartotojai Lietuvoje „Galaxy Note“ pirmiausia galės įsigyti telekomunikacijų kompanijos „Omnitel“ salonuose.

„Galaxy Note“ – revoliucinis produktas, naujos mobiliosios pramonės įrenginių kategorijos pradininkas, – kalbėjo „Samsung“ Mobiliųjų komunikacijų padalinio vadovas JK Shinas. – „Samsung Galaxy Note“ praplečia mobiliojo ryšio galimybes dėl įdiegtų pažangių funkcijų „Memo“, „S Planner“ ar „S Choice“. Tikimės, kad vartotojai įvertins visas mūsų naujojo produkto galimybes.“

 

„Siekiame, kad „Omnitel“ klientai būtų žingsniu priekyje, todėl jiems siūlome rinkoje pažangiausias ir išskirtines technologijas. Pirmiausia „Omnitel“ klientai gali įsigyti naująjį „Samsung Galaxy Note“, jungiantį išmaniojo telefono savybes ir planšetinio kompiuterio patogumą. Tai ypač aktualu jaunam, aktyviam ir dirbančiam miesto žmogui“, – teigė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

 

Pirmasis tokio tipo įrenginys „Galaxy Note“ turi neįprastai didelį, 5,3 colių (13,25 cm) įstrižainės, HD raiškos „Super AMOLED“ ekraną. Be to, šiame modelyje pritaikyta pažangi skaitmeninio rašiklio technologija „S Pen“, todėl dideliame ekrane vartotojai gali ne tik peržiūrėti vaizdus, bet ir patys juos kurti – braižyti diagramas, užsirašyti mintis, eskizuoti ir t.t. Pritaikyta rašomo teksto atpažinimo technologija, todėl informaciją galima užfiksuoti ir tuoj pat persiųsti į kitus įrenginius. Ranka rašytas tekstas tiksliai paverčiamas skaitmeniniais simboliais. Funkcionalus įrenginys yra 9,6 mm storio, taigi, jį patogu nešiotis kišenėje ar rankinėje.

 

Pradedant prekybą „Galaxy Note“ įrenginiais, specialiai „S Pen“ funkcijai „Samsung Apps“ programėlių parduotuvėje pristatytas „S Choice“ – naujos rūšies valdymo meniu, kurį sudaro: „Soonr Workplace“, „OmniSketch“, „Zen Brush“, „ComicBook!“ ir „iAnnotate PDF“.

 

„Soonr Workplace“ programėlė leidžia patogiai bendrauti žmonių grupei ir suteikia galimybę parsisiųsti įvairių formatų dokumentus, kurie saugomi „Soonr Cloud“, su įterptomis pastabomis. Naudojantis „iAnnotate PDF“ galima įterpti komentarus PDF dokumentuose, juos žymint „S Pen“ rašikliu. Programėlės „OmniSketch“ ir „Zen Brush“ praverčia eskizuojant ir piešiant. Su „OmniSketch“ rašiklį „S Pen“ galima naudoti kaip teptuką, o su „Zen Brush“ – imituoti rytietiško teptuko potėpius.

 

Didelės skiriamosios gebos „GALAXY Note“ ekrane galima patogiai skaityti elektronines knygas ir rengti „PowerPoint“ prezentacijas, peržiūrėti naujas programėles ir tinklalapius – nebereikia nuolat didinti vaizdo fragmentų, jų stumdyti. Dideliame „GALAXY Note“ ekrane tuo pat metu galima naudoti keletą funkcijų ir vienu metu matyti kelias dažniausiai naudojamas programėles.

 

Dėl „Galaxy Note“ įrengto 1,4 GHz dviejų branduolių procesoriaus įrenginys veikia sparčiau, valdymo sistema yra patogesnė ir aiškesnė. Ypač spartų tinklo ryšį lemia įdiegtos HSPA+ ir LTE technologijos, kurios leidžia greitai ir patogiai perduoti duomenis bei naršyti internete. Vartotojai gali realiuoju laiku stebėti transliuojamus vaizdo įrašus arba bendrauti su draugais, naudodami „online“ žaidimų sistemas, įdiegtas „Samsung“ žaidimų centre „Game Hub“.

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

{15min}