Zodiako ženklai ir jų silpnybės

Klysti – žmogiška. O kiekvienas Zodiako ženklas klysta savaip. Ir kiekvienas jų turi charakterio bruožų, kurie net ir auksinės kantrybės žmogų gali įstumti juodžiausion neviltin. Taigi pakalbėkime apie silpnybes, kurių turi kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų.

Avinas. Viena dažniausiai pasitaikančių po šiuo ženklu gimusių žmonių klaidų – per didelis tiesmukiškumas bendraujant. Avinai dažnai išsako savo nuomonę be, jų galva, nereikalingo daugiažodžiavimo įterpiant „galbūt“, „o kodėl gi ne…“, „aš manau, kad…“ ir pan. Taigi tai, ką jie kalba, aplinkiniai neretai priima kaip grubų netaktą. Juk iš tiesų ne tas pats, ar pavadinti žmogų idiotu, ar tiesiog pasakyti, kad galbūt jis klysta.

 

O tokia taktinė klaida iš paskos atsitempia ir kitą: kai žmonės pasipiktina pernelyg tiesmukiška Avino pastaba, jis nuoširdžiai nustemba, kodėl neatsižvelgiama į jo tokią taiklią repliką? Avinas užsisklendžia ir apskritai praranda norą bendrauti su „nežinia dėl ko“ įsižeidusiu pašnekovu.

 

Kiek mažesnė, bet vis dėlto taip pat dažnai pasitaikanti Avinų klaida – veikti neapgalvojus, paskubomis. Deja, taip neretai sugriaunami net ir patys geriausi tikslai. Pavyzdžiui, pasiguodžia koks žmogus Avinui savo problemomis. Geraširdis Avinas, vos išklausęs (jei apskritai išklausė iki galo), tuojau pat puola spręsti situaciją, rūpintis to žmogaus reikalais, nors vėliau paaiškėja, kad taip tik dar labiau viską sujaukė, o pašnekovui apskritai reikėjo ne realios pagalbos, o tik paguodos, draugiško patarimo…

 

Jautis. Vienas didžiausių Jaučių trūkumų – pernelyg didelis konservatyvumas. Šio ženklo atstovai – tikri įpročių vergai. Todėl jie sunkiai prisitaiko prie bet kokių naujovių, juos erzina pokyčiai santykiuose, darbe, aplinkoje, kiekvienoje naujovėje linkę įžvelgti grėsmę sau.

 

Be to, šis įgimtas konservatyvumas dažnai trukdo Jaučiams adekvačiai reaguoti net į tuos žmones, su kuriais jie jau yra vienaip ar kitaip susiję. Jaučiams atrodo, kad absoliučiai visi žmonės turėtų laikytis tokių pačių įpročių, kaip jie, mąstyti ir veikti taip, kaip Jaučiams atrodo geriau. Kas netelpa į Jaučio susikurtus rėmus – tas vienareikšmiškai priskiriama blogiui.

 

Dvyniai. Didžiausia Dvynių klaida – tai, kad bet kokioje kompanijoje jie stengiasi visiškai pritapti, taip išsižadėdami netgi savo asmenybės dalies ar pamindami principus, kuriais visą laiką vadovavosi. Nors Dvyniai – ypač draugiški, dažnai tampa kompanijos siela, vis dėlto jiems vertėtų išmokti prikąsi liežuvį ir išlaikyti atstumą kai to prireiks.

 

Kitas Dvynių trūkumas – tai, kad jie linkę daugybę klausimų spręsti paviršutiniškai, retai kada gilinasi į detales, turi savo nuomonę apie tuos klausimus, kurių nėmaž nėra pastudijavę. Tačiau savo įgimtais oratorystės sugebėjimais moka viską pateikti taip, tarsi patys būtų šios problemos sprendimo ekspertai.

 

Vėžys. Pagrindinė Vėžių problema – pasyvumas. Jie per retai išsako savo nuomonę, lengvai pasiduoda aplinkinių įtakai. Pavyzdžiui, gali išsiruošti į vakarėlį, kuris jiems visai nepatiks, ir jie tai puikiai iš anksto žino – tačiau ten eina visi draugai, taigi ir Vėžiui – pakeliui.

 

Asmeniniame gyvenime taip pat pernelyg atidžiai įsiklauso į kitų žmonių patarimus ir vengia galvoti savarankiškai. Jiems keblu apsispręsti, ar nori artimiau bendrauti su kokiu žmogum, ar ne, net ir profesiją ar pomėgius retai kada renkasi savarankiškai – vis žvalgosi, kas jiems galėtų pasufleruoti iš šalies.

 

Be to, dauguma Vėžių labai greitai įsižeidžia. Net ir dabar, galima spėti, kas nors iš jų skaito apie save ir raukosi, esą visa tai – nesąmonė. O kodėl? Todėl, kad užuot taisę savo klaidas jie norėtų jų tiesiog nepastebėti.

 

Liūtas. Šio ženklo atstovams būdingas pernelyg didelis patiklumas, jie linkę sureikšminti iš esmės visai nereikšmingus dalykus. Todėl, nepaisant savo įgimtos išminties, nuolat rizikuoja patekti į sukčių ir aferistų akiratį. Jei kas Liūtą įtikins, kad taip elgdamasis jis pademonstruos savo pranašumą – Liūtas versis per galvą kad tik taip ir padarytų.

 

Reikalauja sau daug dėmesio, nenoriai pripažįsta kitą lyderį šalia savęs. Tuo kartais gali įžeisti net ir labai jiems brangius žmones.

 

Mergelė. Visų pirma į akis krinta išskirtinis Mergelės ženklo žmonių racionalumas. Jis praverčia darbe, tačiau neretai trukdo bendraujant su žmonėmis – ten, kur reikia emocijų ir empatijos, gali sutrukdyti. Žmonių bendravime ne visada galioja įprasti logikos dėsniai. Ypač meilės reikaluose.

 

Kitas bruožas, kurį Mergelės iš įpročio paverčia manija – tai švara ir tvarka. Be abejo, puiku kai namuose grindys spindi švara, bet juk būna ir tokių situacijų, kai ne jos tampa svarbiausia… O štai Mergelėms bus svarbu IR JOS! Pedantizmas iki smulkmenų verčia kentėti ir pačias Mergeles, ir jų artimuosius.

 

Svarstyklės. Svarstyklėms būdinga išvešėjusi savimeilė. Šio ženklo atstovams dažnai atrodo, kad jie yra nepakankamai vertinami, gerbiami. Dažniausiai toks įspūdis jiems kyla visai be pagrindo: pavyzdžiui, pašnekovas neišklausė iki galo, jo pastaba neapsvarstyta kolegų susirinkime…

 

Kitas charakterio bruožas, vedantis iš kantrybės ir pačias Svarstykles, ir jų artimuosius bei kolegas – negebėjimas apsispręsti, abejonės, dvejonės. Dažnai visai nesvarbiuose dalykuose: ką šiandien rengtis – užteks plonos striukės, ar jau vilktis paltą? Kur eisime pietauti – į kinų restoraną ar į piceriją? Kai atsakymo į šiuos klausimus nerandama valandą ir ilgiau – tai jau tikrai per daug.

 

Galiausiai dar viena į neviltį varanti savybė – tai begalinis išlaidumas. Šokoladukas, pakabutis, kavos puodelis, šiaip gražus, bet visai neaiškios paskirties niekutis… Visa tai Svarstyklės perka nė nesusimąstydamos.

 

Skorpionas. Kažkodėl visi, besidomintieji horoskopais, tiki: Skorpionas – pats baisiausias ženklas. Taigi vertėtų visų pirma išsklaidyti šį mitą: dauguma Skorpionų – linksmi, geri, mieli žmonės. Tiesa, kaip ir visi, turi silpnybių. Pavyzdžiui, vienas nemalonus bruožas – tai troškimas kontroliuoti visus ir viską savo aplinkoje. Tai gerokai apsunkina gyvenimą net ir pačiam Skorpionui.

 

Apskritai Skorpionai mėgsta aiškintis kitų žmonių paslaptis, traukia informaciją žodis po žodžio ir… viską sužinoję nepasiūlo jokio sprendimo, jokios pagalbos – esą, tai visiškai ne jų reikalas.

 

Šaulys. Viena didžiausių šio ženklo bėdų – siekis paisyti visuotinai priimtų standartų. Tai atsispindi kasdieniame gyvenime: Šauliai linkę bemaž aklai sekti mada, tai, ką turi kiti žmonės – būtina įsigyti ir jiems. Be to, jie yra nepaprastai reiklūs sau ir aplinkiniams, neretai tas reiklumas perauga į kaprizingumą, priekabumą, o tai, deja, nepadeda lengviau bendrauti su artimaisiais.

 

Šauliai labiau nei kitų ženklų atstovai linkę kurpti Napoleono užmojų vertus planus. Daug prižada, bet nespėja visko laiku įvykdyti. Svajones painioja su realybe.

 

Ožiaragis. Iš esmės Ožiaragiai – tai žmonės, kurių silpnybes ir klaidas vardyti sunkiausia. Sveikas protas, nuosaikumas, tikslumas – visa tai arkliukai, kurie p
adeda jiems natūraliai pelnyti neklystančiųjų etiketę. Jie kruopštūs, tvarkingi, protingi, mandagūs, moka atskleisti savo žavesį – ko gi dar galima norėti?

 

Ir vis dėlto… galbūt kaip tik tai ir yra pagrindinė jų silpnybė? Pajutus, kad Ožiaragių gyvenime viskas tobulai apskaičiuota ir sudėliota į lentynėles, tampa baugu: šie žmonės vengia spontaniškumo, jie linkę viską savo gyvenime planuoti ir dėlioti. Mažai emocijų, daug šalto proto, mažai polėkio – daug atkaklaus darbo. Monotoniškas ratas, į kurį jie įsisuka, kaip tik ir yra ta pagrindinė klaida, nejučiom atimanti gyvenimo džiaugsmą ir iš jų pačių, ir iš jų artimųjų.

 

Vandenis. Visų pirma šiam ženklui būdingas kiek perdėtas savęs vertinimas. Dauguma Vandenių kažkodėl save laiko nepripažintais genijais, neatrastais talentais, kuriems žiaurios gyvenimo aplinkybės „apkarpė sparnus“ ir neleidžia atsiskleisti.

 

Iš prigimties Vandeniai – maksimalistai. Jiems sunku pasitenkinti sėkmės dalimi, trokšta visko. Nemėgsta nuoseklumo – link savo tikslo juda ne žingsniais, o šuoliais.

 

Kad ir ką beveiktų, jie svajoja imtis ko nors naujo, dar neišbandyto. Jiems atrodo, kad pakeitus gyvenamąją vietą ar darbo pobūdį įvyks stebuklas ir jie staiga taps dar geresniais.

 

Na, o vienas didžiausių Vandenių priešų – jų pačių atvirumas. Patys būdami geraširdžiai jie, net ir nusvilę, netiki, kad kiti iš jų gautą informaciją gali panaudoti piktiems kėslams.

 

Žuvys. Pati didžiausia Žuvų silpnybė – polinkis visame kame demonstruoti savo silpnumą. Šio ženklo atstovams labai patinka, kai jų gailimasi, jie trokšta būti globojami, saugomi. Deja, anksčiau ar vėliau net ir atkakliausi saugotojai susivokia: jie yra tiesiog išnaudojami.

 

Kitas bruožas, pakišantis koją pačioms Žuvims – tai begalinė jų empatija, polinkis įsijausti į kitų žmonių problemas. Ne veltui sakoma: kas pernelyg užjaučia visų nelaimių aukas, netrukus pats tampa visų šių nelaimių auka.

 

Pažadėti savo pagalbą Žuvys pasiryžusios visada. O realiai ją suteikti – anaiptol. Ne todėl, kad būtų pamiršę pažadą. Jį duodami šio ženklo atstovai tikrai tiki galį padėti kitam žmogui. Tačiau dažnai paaiškėja, kad tam neturi nei laiko, nei jėgų, nei galimybių. Taip šis neatsargus pažadas virsta melu, kuris gali atsisukti prieš juos pačius.

 

Žuvys suvokia, kad gamta jų neapdovanojo energijos ir jėgų pertekliumi. Tačiau užuot racionaliai paskirstę savo laiką ir pastangas darbams, kuriuos privalo atlikti, Žuvys juos tiesiog… meta. Užpuolus didžiausiam stresui nuleidžia rankas ir išeina atostogų – tada, kai jų pagalba ypač reikalinga.

 

Šaltinis: horo.lt

 

{parasas}