Horoskopas penktadieniui 11-11

Avinas – Intensyviai bendrausite su giminaičiais, kolegomis, draugais, kaimynais. Dėl niekų gali užvirti tušti ginčai. Verčiau jų venkite. Jei mėginsite pasireikšti viešumoje, būkite pasirengę apkalboms, kritikai.

Tauras – Užsiimkite konkrečia praktine veikla, namų ruoša. Venkite didelių kompanijų. Kažkas gali savanaudiškiems tikslams pasinaudoti neatsargiai atskleista slapta informacija, jūsų nuoširdumu. Tikėtinos intrigos, apkalbos.

 

Dvyniai – Kritiškai vertinsite savo ir artimųjų gyvenimą, veiklą, finansines galimybes. Itin rūpės mylimo asmens poreikiai, vaikų auklėjimo klausimai. Gausite kvietimą į renginį, pobūvį, tačiau dėl kažkokių sumetimų dvejosite, ar verta jį priimti.

 

Vėžys – Tikriausiai kibsite į ūkio, buities darbus, tvarkysite tarnybinę aplinką, rūpinsitės įvaizdžiu ir tuo tikslu dairysitės reikiamų prekių, paslaugų. Jei bandysite padidinti savo įtaką ir tam naudosite materialines paskatas, galite susikompromituoti.

 

Liūtas – Numatytiems darbams gali pristigti jėgų ir ūpo, o vakaro kontaktai vargins labiau nei tikėjotės. Nieko niekam nesistenkite įrodyti, ypač jei matote, kad jūsų nenori girdėti. Leiskite pasireikšti kitiems ir kiek įmanoma išlikite tolerantiškas.

 

Mergelė – Rytą neblogai pasidarbuosite. Domins uždarbis, pramogos. Dėl godumo ar neapskaičiavimo galimas nuostolis. Subtiliau elkitės su mylimu žmogumi, artimaisiais, nes sugadinti santykius bus žymiai lengviau nei juos pataisyti.

 

Svarstyklės – Panašu, kad išsiruošite į toliau vykstantį renginį, seminarą ar pobūvį. Tai pareikalaus išlaidų, tačiau turėsite progą padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui, publikai, įsigyti aistringą gerbėją.

 

Skorpionas – Nors diena bus gana dalykiška, jums rūpės žaviai atrodyti, blizgėti sąmoju. Vis dėlto neverta pernelyg eksperimentuoti su įvaizdžiu – nusivilsite. Įspūdžių suteiks žinia, skambutis iš toli. Nervai gali būti įtempti dėl numatomo keblaus pokalbio.

 

Šaulys – Augs noras bendrauti, ieškoti gerbėjų, sąjungininkų, siekti populiarumo. Objektyviai įvertinkite priešininkus, jei norite lengviau pasiekti tikslą. Gali išaiškėti, ko vertas jūsų meilės ryšys ar susižavėjimo objektas, partneris. Galima pavydo scena.

 

Ožiaragis – Tikėtinas nerimavimas dėl ligonio, užkulisinės veiklos, nelegalaus pasipelnymo. Įmanomas viliojantis, bet pavojingas pasiūlymas. Gali nutikti taip, kad vengsite bendravimo, užsidarysite savo kiaute ir atrodysite viskam abejingas.

 

Vandenis – Dėl padidėjusio jautrumo galite nervingai reaguoti į menkas nesėkmes, kitokį požiūrį, jūsų stiliaus ir skonio kritiką. Nors aplinkinių dėmesio jums nestigs, tačiau jausitės nelaimingas, jei jo nesulauksite iš asmens, kurio negalite pamiršti.

 

Žuvys – Mėginsite visur kišti nosį, piršti savo nuomonę arba tai darys kiti, o jūs prieštarausite. Galbūt išlaidausite, norėdamas pasipuikuoti arba pataikaudamas savo įgeidžiams. Jauskite saiką ir nekritikuokite kitų skonio. Meilė labiau žeis nei šildys.

 

Šaltinis: vytautus.com