Horoskopas ketvirtadieniui 11-10

Avinas – Būsite nusiteikęs mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau kuo daugiau komforto. Susitiksite su draugais, giminaičiais, pasilinksminsite. Iš jų išgirsta informacija gali padėti išspręsti kažkokią problemą ar dėl ko nors apsispręsti.

Tauras – Namuose bus jaukiausia ir saugiausia. Praleiskite šią dieną namų aplinkoje su artimiausiais žmonėmis, skirkite jiems dėmesio, iš širdies pabendraukite. Galite pasikviesti vieną kitą svečią. Slapta svajosite apie meilės nuotykius.

 

Dvyniai – Puikiai seksis kūrybinė veikla, kaip vijurkas suksitės pramogų sferoje, jei tai jūsų sritis. Tikėtini kažkokie įvykiai, įspūdžiai, susiję su mylimu žmogumi, vaikais. O jei iki šiol buvote vienišas, nusimato romantiška pažintis, žavus nuotykis.

 

Vėžys – Didės noras keisti veiklos sritį, asmeninių santykių pobūdį, netgi patį gyvenimo būdą, įvaizdį, mitybą. Pravartu trumpam pakeisti aplinką, susitikti su patinkančiais žmonėmis, palepinti save ir juos tuo, kas skanu, malonu.

 

Liūtas – Artimieji, vaikai sieks jūsų draugijos, dėmesio. Pavyks nesunkiai susitaikyti, jei buvo nesusipratimų. Galbūt sulauksite ir seno draugo ar simpatijos vizito. Tačiau tuo pačiu metu galite tikėtis ir emocinės įtampos, papildomų rūpesčių.

 

Mergelė – Šiandien nederėtų skubėti, rizikuoti, išlaidauti. Raskite laiko nuoširdžiam pabendravimui su šeimos nariais. Pagalvokite, ar nevertėtų kažką iš esmės keisti jūsų gyvenime, buityje, meilės reikaluose.

 

Svarstyklės – Pasižymėsite filosofinėmis ir romantiškomis nuotaikomis. Galite sulaukti svečio ar žinios, pasveikinimo iš toli. Arba pats viešėsite toli nuo namų, atsidursite tarp nepažįstamų žmonių ar neeiliniame renginyje. Bus daug įspūdžių.

 

Skorpionas – Stenkitės atsiriboti nuo jau išgyventos situacijos, atliktų darbų. Užsiimkite hobiu, pašeimininkaukite, jei tai suteiktų malonumo. Neatsisakykite viešnagės ar net ypatingo priėmimo, jei gausite pasiūlymą dalyvauti.

 

Šaulys – Paguodos ir patarimų galite tikėtis iš pažįstamų moterų, bendraminčių. Gali tekti aiškintis santykius su neabejingu jums asmeniu. Galbūt užsimegs daug žadantis ryšys arba bus atstatyta pažeista pusiausvyra asmeniniuose santykiuose.

 

Ožiaragis – Galite išgirsti įvairių pasakų, apkalbų, neturinčių nieko bendro su tikrove. Patartina nevartoti svaigalų, niekur neskubėti, nesinervinti. Jei kažkuo nepasitikite, turite abejonių, pasistenkite taktiškai išsiaiškinti santykius.

 

Vandenis – Diena turėtų būti nuotaikinga. Būsite neįprastai sentimentalus, kupinas gilaus ilgesio toli nuo jūsų esančiam mielam asmeniui bei nusiteikęs meile ir rūpesčiu apgaubti artimuosius. Susigalvosite mielų pramogų.

 

Žuvys – Jums turėtų neblogai sektis įgyvendinti savo pagrindinius šios dienos sumanymus. Nusimato gurmaniška puota, mielos dovanos. Dosnaus dėmesio galite sulaukti iš to žmogaus, kuris jums neabejingas, nors galbūt to net neįtarėte.

 

Šaltinis: vytautus.com