Baigėsi 2011 metų futbolo sezonas

Lapkričio 6 dieną, sekmadienį, po paskutinių „Mažeikių“ rungtynių su „Šiauliais“ visi komandos nariai ir garbingi svečiai susirinko „Ašvos malūne“ pasidžiaugti sezono metu iškovotomis pergalėmis, kurių šiemet tikrai nemažai.

Telšių Apskrities Futbolo Federacijos (TAFF) prezidentas Leonas Dunauskas  palinkėjo klubui ir toliau garbingai atstovauti Žemaitijai, o už nemažą indėlį prisidedant prie futbolo mieste, viešbučiui „Palma“ padovanojo 20-ties metų senumo kamuolį su parašais.

 

Kamuolys buvo įteiktas ir savivaldybės atstovei Redai Guerrero, tik jau menantis šiuos laikus ir su FK „Mažeikiai“ komandos parašais. Kaip dėkingumo ženklas už užtiestą pagalbos ranką sunkiu laikotarpiu, tikintis ir toliau sėkmingo bendradarbiavimo, vardan vienybės, kurią gali suteikti futbolas.

 

Mažeikių Sporto Centro valdybos nariai savo ruoštu pažymėjo, kad pavyko sezoną baigti garbingai, išlikti stipriausioje šalies lygoje ir be žaidėjų supratingumo kažin ar tai būtų pavykę, o iškilusios finansinės problemos jau sprendžiamos.

 

Šaltinis: fkmazeikiai.lt

 

{parasas}