"Mažeikiai" ir toliau pralaimi išvykose

Mažeikių „Mažeikiai” ir toliau negali iškovoti pergalių išvykose. Trečiąją nesėkmę iš eilės, svečiuose, Mažeikiai ( 84:96 (19–23, 28–24, 27–15, 22–22) nusileido Jonavos „SK Malstai”.
Pirmame kėlinyje vyko apyligė kova, po kurio 4 taškais pirmavo svečiai iš Mažeikių. Antrame Mažeikai greit susikrovė 10 taškų persvarą, tačiau jos išlaikyti nesugebėjo ir komandos ilsėtis išėjo švieslenteje rodant lygiasias. Po pertraukos pailsėję Jonavos krepšininkai kėlinį laimėjo 12 taškų skirtumu ir prieš prasidedant ketvirtam kėliniui turėjo gana solidžią persvarą. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai buvo persvarą padidinę ir iki 21 taško, tačiau Mažeikių komanda sugebėjo ją sumažinti iki 12 taškų.

Mažeikių gretose rezultatyviausiai žaidė komandos kapitonas Marijus Norkus pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius, 18 taškų pridėjo Paulius Budreckis, gimtadienį švenčiantis Tomas Klimas 10 ir 7 atkovotus kamuolius.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tadas Sebežiovas pelnęs net 27 (6/7 dvitaškiai, 12/12 baudos), 23 pelnė Gytis Maciulevičius, Marius Vansavičius pridėjo 18.