Žemaitijos šachmatų turnyras „Mažeikiai 2011“

Liepos 10 dieną, sekmadienį, Mažeikiuose pagal projektą „Žemaitijos iniciatyvų skatinimas“ buvo surengtas šachmatų turnyras. Į jį suvažiavo Telšių, Plungės, Akmenės, Skuodo šachmatų komandos.

Varžybose dalyvavo dvidešimt aštuoni šachmatininkai. Po dvi komandas turėjo Skuodas, Akmenė ir Mažeikiai.

Geriausiai varžybose sekėsi Plungės atstovams, kurie nugalėjo ir komandinėje, ir individualioje įskaitoje – Laimonas Sabaliauskas. Pustaškiu atsilikęs, antras individualioje įskaitoje liko mažeikiškis Gintaras Paulauskas.

 

Komandinė antroji vieta taip pat atiteko mažeikiškiams. Šiai komandai įskaitinius taškus dar pelnė Raimondas Paškevičius ir Egidijus Petrikas. Trečioji vieta individualioje įskaitoje atiteko plungiškiui Juozui Valauskui, kurio pasiekimas buvo geriausias veteranų virš 55 metų įskaitoje. Komandine trečiąja vieta džiaugėsi Akmenės 2 komanda.

 

Šachmatų varžybos vyko kavinėje „Rugelis“. Dėkojame kavinės personalui už sklandų ir gerą priėmimą, Mažeikių rajono savivaldybės administracijai už paramą ir už papildomus prizus iš miesto svečiams pagerbti skirto fondo.

 

Tai vienas iš didžiausių Mažeikių šachmatų klubo „Matas“ vykdomų projektinių renginių. Dabar klubo atstovai ruošiasi dviems tarptautinėms išvykoms ir dvikovoms su Liepojos šachmatų klubu Latvijoje ir su „Vasteros“ šachmatų klubu Švedijoje.

 

Gintaro Paulausko informacija

 

{parasas}