Horoskopas šeštadieniui 11-05

Avinas – Geras laikas, itin palankus vadovams. Jūs kupini optimizmo, jums sekasi. Šiuo metu pavyks daug ką sutvarkyti, – jus rems įtakingi žmonės, kolektyvas.

Tauras – Būkite pakantesni konkurentams, mokėkite pasidžiaugti ir jų sėkme. Tinkama diena materialinėms problemoms spręsti.

Dvyniai – Pavyks kiek pagreitinti įvykių eigą. Patartina tvarkyti skubius reikalus. Venkite nereikalingų ginčų, neprovokuokite skandalų.

 

Vėžys – Nebus lengva viską suspėti, todėl imkitės tiktai svarbiausių reikalų, kad daugiau laiko galėtumėte skirti šeimai. Tinkamas metas imtis ką nors taisyti ar remontuoti namuose.

 

Liūtas – Jūsų pastangos nenueis veltui: naudingai išsispręs svarbus klausimas. Venkite ginčų su mylimu žmogumi. Gera proga ką nors reikšminga nuveikti namuose kartu su vaikais.

 

Mergelė – Nepraraskite savitvardos neišvydę norimo rezultato. Tai kūrybingas metas, kai verta imtis kuo aktyvesnės veiklos. Nereikėtų pyktis su kolegomis, vadovu ar savo pavaldiniais – juk jums reikia sąjungininkų ir talentingų vykdytojų? Kita vertus, nepasikliaukite tais, kurie anksčiau jums sukėlė problemų.

 

Svarstyklės – Nieko neteiskite ir dažniau išklausykite oponentų nuomonę. Piktuoju pergalės nepasieksite. Mokėkite nereaguoti į provokacijas.

 

Skorpionas – Stenkitės viską įvertinti ramiai ir blaiviai. Jei matysite, kad prarandate savitvardą, geriausia laiku išeiti iš žaidimo.

 

Šaulys – Nors dabar nelengva, imkitės spręsti aktualiausias problemas. Elkitės energingai, drąsiai, o jūsų pozicija turi būti kieta.

 

Ožiaragis – Parodykite, ko esate verti. Nebijokite sunkumų, pergalė bus ilgalaikė. Tinka spręsti problemas, susijusias su jūsų darbu.

 

Vandenis – Laimingas atsitiktinumas padės rasti tinkamą sprendimą. Būkite atidesni vyresnių ar už jus labiau patyrusių draugų patarimams, nuomonei, net jei tai bus išsakyta ne pačia švelniausia forma.

 

Žuvys – Diena klostysis sėkmingiau, jei pasikliausite vidiniu matymu: elkitės taip, kaip jaučiate. Ir nekeiskite savo planų, – tada neapsigausite.

 

Šaltinis: vytautus.com