2008 m. lapkričio 4 d.

309 metų diena, 45 metų savaitė.

Saulė teka 7:27, leidžiasi 16:37. Dienos ilgumas 09:10.
Mėnulio fazė – jaunatis.
Temperatūra – dieną +7 iki +9, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 2-5 m/s .
                     naktį +1 iki +3, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-5 m/s .

Šią dieną 1988 m. Vilniuje įsteigtas „Socialistinis judėjimas už persitvarkymą Lietuvoje Jedinstvo“.
Šią dieną 1945 m. įkurtas UNESCO – Jungtinių Tautų padalinys švietimo, mokslo ir kultūros reikalamas

Patarimas – Jei sapnavai blogą sapną, jo negalima sakyti artimiesiems dar nespėjus išausti, nes sapnas būtinai išsipildys.

Nepamiršk pasveikinti – Agrikolą, Karolį, Modestą, Elbartą, Vaidminą, Vitalijų ir Vitalį.

Lapkričio 4 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Šiandieną jūsų interesų ir norų spektras bus labai platus. Tačiau ne tik linksminkitės ir diskutuokite, bet ir padirbėkite – juk susikaupė nemažai darbų. Beveik savaime gali imti spręstis aktualūs klausimai. Galbūt kažkas jums pasiūlys naudingą sandorį, grąžins skolą, ką nors paskolins ir pan.

Tauras

Gerai praleisite laiką, jei apsilankysite kultūriniame renginyje, parodoje ar išvyksite aplankyti toliau gyvenančių pažįstamų. Vakare nusimato žavūs susitikimai, romantiškos nuotaikos. Pasistenkite geros situacijos nesugadinti beprasmišku ginču, pavydo scena.

Dvyniai

Šiandien jums gali pavykti atnaujinti senus ryšius, iš kurių bus realios naudos. Tačiau jei norite, kad liktų neatskleistos jūsų paslaptys, būkite apdairesni – mažiau kalbėkite ir daugiau klausykitės. Galbūt atgausite skolą ar pasiskolinsite. Ką bedarytumėte, jauskite saiką – esate labai pažeidžiami.

Vėžys

Tikriausiai sulauksite įdomių pasiūlymų. Galbūt jie bus susiję su ypatingomis pažintimis. Tuo pačiu gali kilti neramių minčių, susijusių su sveikata, darbu, partneryste. Galite susidurti su aplinkinių priešiškumu, konkuravimu. Nepaisant nieko, jūsų pranašumas bus akivaizdus.

Liūtas

Gana palanku imtis ūkinių darbų, tartis dėl nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo, nuomos ar pan. Gali būti, kad sudalyvausite maloniame pasižmonėjime, įdomioje diskusijoje. Bus puiku, jei nepaves savijauta. Nepiktnaudžiaukite neįprastu maistu bei alkoholiu.

Mergelė

Jūsų užimtumas gali sutrukdyti įgyvendinti romantines svajones, nors jų turėsite nemažai. Atidėkite neišsprendžiamus klausimus kitai dienai, o dabar atsipalaiduokite, paflirtuokite. Dėl to situacija keisis į linksmesnę pusę. Panašu, jog tereikės nedidelės intrigos, kad įsipliekstų aistrų laužas.

Svarstyklės

Pravartu daugiau pasidarbuoti buityje, pasirūpinti savo ir šeimos narių įvaizdžiu, sveikatos profilaktika. Jeigu nuspręsite šią dieną praleisti namuose, vieniši nesijausite. Sulauksite skambučių iš draugų, pažįstamų. Jei širdies gilumoje trokštate šeimyniško ir ramaus laisvalaikio, subtiliai išsisukite nuo siūlomų pramogų.

Skorpionas

Rytas turėtų būti produktyvus. Gal kažką nuodugniai susitvarkysite, naudingai parduosite, nusipirksite ar pan. Visa diena bus maloni, jei daugiau laiko praleisite su artimais žmonėmis, drauge eisite apsipirkti, susitvarkysite namus. Smagu būtų ir pasisvečiuoti arba ką nors pasikviesti pas save.

Šaulys

Panašu, kad šiandien pasitaikys proga žybtelėti humoro jausmu, dosnumu, romantiška išmone. Tikėtinas meilės pasimatymas arba naudinga avantiūra, susijusi su turtu, pinigais, galimybe papildomai užsidirbti. Tiktų pasižmonėti, surengti nedideles šeimynines vaišes, prisigalvoti malonių, bet nebrangių pramogų.

Ožiaragis

Palanki diena meninei kūrybai. Galite sulaukti netikėto svečio. Įmanomas abejonių išskaidymas arba slaptas susitarimas, kuris jums bus naudingas.

Vandenis

Pirmoje dienos pusėje jūsų bus neįmanoma nepastebėti. Būsite daug kam reikalingi. Kažkam galite pasirodyti tarsi balzamas kūnui ir sielai. Tačiau patys greit pasijusite išsekę, norintys ramybės. Galite atnaujinti slaptą romaną ar pomėgį.

Žuvys

Gali būti, kad kils neblogų idėjų, susijusių su visuomenine veikla, verslu, patalpomis tam ar kitam tikslui. Vertingų patarimų gali duoti draugai ir šeimos nariai. Pravartu daugiau dėmesio skirti namams, jaukesniam jų įrengimui, susitvarkymui. Juo labiau, kad netrukus galite sulaukti svečių.