Horoskopas ketvirtadieniui 11-03

Avinas – Šiandien būsite jautrus, emociškai pažeidžiamas. Dėl neišspręstų aktualių klausimų gali kilti barnių, skandalų. Santykių aiškinimasis gali juos dar labiau paaštrinti bei supainioti, tad verčiau venkite scenų ir nemalonių pokalbių.

Tauras – Diena bus emociškai įtempta, kupina įvairių dirgiklių. Atsiras neplanuotų išlaidų dėl antrosios pusės kaprizų bei užgaidų arba dėl nesumokėtų mokesčių, netikėtos baudos. Nedramatizuokite meilės nesėkmių, vykite šalin pavydą.

 

Dvyniai – Jums aktualūs bus pirkiniai, domins dovanėlės. Reikalai, susiję su giminaičiais, mokslu, numatyta išvyka, transportu, ryšių priemonėmis gali sukelti netikėtų rūpesčių. Gali būti, kad pasijusite nesuprastas artimo žmogaus.

 

Vėžys – Šiandien gana lengvai prisitaikysite visuomenėje ir bet kurioje kompanijoje. Tikėtinas smagus flirtas. Tik nereikėtų stengtis nustelbti kitus, nes sugadinsite gerą įspūdį. Venkite užgaulaus humoro. Nelįskite į aferas.

 

Liūtas – Diena palanki kūrybiniam darbui ir namų ruošai. Trauksite priešingos lyties dėmesį, bet gali paaiškėti, kad priežastis – jūsų piniginė, dovanų troškimas. Venkite pavojingų nuotykių, nereikalingų išlaidų.

 

Mergelė – Panašu, kad mylimo žmogaus arba vaikų savaitgalio planai, norai stipriai skirsis nuo jūsiškių. Tai kels įtampą. Prievarta nepadės, veikite subtiliai. Jei ruošiatės aklam pasimatymui, nepersistenkite – vargu, ar jis pateisins lūkesčius.

 

Svarstyklės – Šiandien itin daug dėmesio skirsite grožiui, sveikatai. Galbūt nerimausite dėl keistų negalavimų. Galite pajusti, kad nebenorite toleruoti kai kurių asmenų elgesio, pažiūrų. Tai gali išprovokuoti staigų santykių nutraukimą.

 

Skorpionas – Nuo santykių su partneriu priklauso šios dienos nuotaika ir laisvalaikis. Jei šauniai sutariate, bus smagu, aistringa, tik galite išleisti per daug pinigų nevertingoms pramogoms ar prekėms. Jei santykiai įtempti, pilsis priekaištai dėl vaikų, pinigų.

 

Šaulys – Jūsų užsiėmimai bus susiję su nekasdieniškais kontaktais arba su pasiruošimu kelionei, egzaminui, konferencijai. Galbūt teks priimti svečius, organizuoti jiems pramogas. Gali kilti keblumų, trukdančių sklandžiai tai atlikti.

 

Ožiaragis – Nenuobodžiausite. Ir panašu, kad jūsų akiratis prasiplės. Turbūt ryžtingai imsitės kūrybinių sumanymų, noriai bendrausite su pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis. Tačiau reikėtų susilaikyti nuo neapgalvoto pažado, abejotino nuotykio.

 

Vandenis – Daug emocijų patirsite bendraudamas, mėgindamas pasirodyti esąs ypatingas, dosnus. Galimos abejotinos investicijos į draugų sumanymus ar jų siūlomas pramogas. Verčiau nemėginkite pirkti meilės – nusivilsite.

 

Žuvys – Gali pasirodyti, kad yra neužbaigtų darbų, kurių nebegalima atidėlioti jokiu būdu. Kils sunkumų ir asmeninių santykių srityje, turbūt dėl nuolatinių nutylėjimų ir besikaupiančių nesusipratimų. Neskandinkite problemų alkoholyje.

 

Šaltinis: vytautus.com