Horoskopas ketvirtadieniui 10-27

Avinas – Būkite atkaklūs, gerbkite jums pavaldžių asmenų ir draugų nuomonę, patarimus. Verta spręsti bendravimo nesklandumus su savo vadovu iki pietų, o vėliau verta jam paaiškinti apie savo ketinimus siekti karjeros.

Tauras – Teks nemažai bendrauti, padėti draugams, giminaičiams, mylimam žmogui. Nebijokite būti dosnūs – netrukus viskas sugrįš, ir tai pajusite jau artimiausiomis dienomis, kai artimieji, draugai, mylimas asmuo ims jumis itin domėtis bei rūpintis.

 

Dvyniai – Imkitės tik to, kas išties neatidėliotina, visa kita atidėkite rytdienai. Prieš apsispręsdami svarbiu klausimu įsiklausykite į intuiciją. Reikalams tvarkyti, darbui ir meilės pasimatymui skirkite daugiau laiko nei įprasta.

 

Vėžys – Šaunus laikas: aplinkiniams darysite įtaką, paliksite gerą įspūdį. Tad jei jums svarbu ką nors paveikti, kad ir savo sutuoktinį, vaiką, mylimą žmogų ar vadovą, pasikalbėkite su jais antrą dienos pusę. Tai geras metas perimti iniciatyvą į savo rankas tiems, kurie nepasitiki savo jėgomis.

 

Liūtas – Šios dienos pasiūlymai, susitarimai, sudaryti sandoriai perspektyvūs, tačiau greitos naudos nebus. Svarbius ir skubius finansinius reikalus patartina sutvarkyti po pietų. Ryte verta aiškintis santykius sutuoktiniams, jei norima susitaikyti.

 

Mergelė – Nors šiandien geriau likti pasyviems, jums asmeniškai geriau neatidėti rytdienai skubių reikalų, nes kelias dienas tikrai nebesinorės nieko daryti, nebent užsiimti namais arba ilsėtis.

 

Svarstyklės – Seksis kantriems ir tiems, kurie ilgai brandino kokią nors idėją. Gerų postūmių iškart nepajusite – teks sulaukti mėnesio pabaigos. Aktyvių veiksmų nesiimkite, nerizikuokite, atidėkite tai bent jau rytdienai.

 

Skorpionas – Sėkmingas metas, bet tai nereiškia, kad galima tenkinti visus savo norus. Raskite daugiau laiko vaikams, pasikalbėkite su jais opiomis temomis (draugai, romantiški nuotykiai, mokslai, žalingi įpročiai). Jei reikia susitaikyti, būtinai iki pietų susitikite su mylimu žmogumi.

 

Šaulys – Aktyvusis gyvenimo tarpsnis baigiasi, dabar teks pasirūpinti išsaugoti tai, ką pasiekėte ar laimėjote. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi įvairiomis prasmėmis, tiesa, jų gerumu įsitikinsite negreitai.

 

Ožiaragis – Palanku užmegzti su kuo nors sąjungą, kreiptis pagalbos, paramos į aukštą asmenį, visuomenines organizacijas. Puikus metas taikytis su antrąja puse iki pietų, nebijokite parodyti iniciatyvos. Vakare raskite laiko meiliam pokalbiui su sutuoktiniu.

 

Vandenis – Šiuo metu nekelkite sau aukštų reikalavimų: galite persitempti, ypač jei dar neatostogavote. Palanki diena spręsti skolų problemas. Ieškokite patarėjų, pagalbininkų, rėmėjų.

 

Žuvys – Šaunus metas: būsite išgirsti, suprasti, įvertinti, pagerbti. Užmegztos pažintys, įvykę susitikimai gali kai ką pakeisti jūsų gyvenime, bus perspektyvūs, ilgalaikiai. Užsiimkite svarbiausių reikalų, ypač susijusių su užsieniu, tvarkymu. Gera diena romantiškam pasimatymui.

 

Šaltinis: vytautus.com