„Banga“ įveikė „Mažeikius“

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ žaidė paskutines namų rungtynes šiame sezone. Pabaiga buvo pergalinga – 2:0 įveikti „Mažeikiai“.

Jau rungtynių pradžioje „Bangai“ teko daryti priverstinį keitimą – vietoj traumą patyrusio M. Bitino į aikštę išbėgo G. Ratkus. Būtent komandos senbuviui pavyko nutraukti nesėkmingų „Bangos“ bandymų seriją, siekiant įveikti svečių gynybą.

41 minutę G. Ratkus po kampinio iš baudos aikštelės smūgiavo neatremiamai – 1:0. Jau iki tol „Bangos“ komanda turėjo keletą puikių galimybių – G. Kulbis sukirto į skersinį, A. Lipskio smūgį jau ant vartų linijos atrėmė gynėjas, G. Ratkaus galva smūgiuotą kamuolį virš vartų nukreipė varžovų vartininkas.

Antrojo įvarčio neteko tiek ilgai laukti. 56 minutę „Banga“ surengė pavyzdinę kontrataką ir A. Lipskis  įveikė „Mažeikių“ vartininką – 2:0. Vėliau gargždiškiai visiškai kontroliavo žaidimą, tačiau trečią kartą svečių vartininko neįveikė. Reti „Mažeikių“ bandymai smūgiuoti į priešininkų vartus didesnio pavojaus nekėlė.

Finalinis aikštės teisėjo švilpukas užfiksavo pirmąją šiame sezone „Bangos“ komandos pergalę prieš „Mažeikius“.

Šaltinis: fkbanga.lt