Mados tendencijos: sugrįžta skandinaviški raštai

Mados pasaulis yra pasiruošęs stilingai pasitikti žiemą. Tikriausiai skandinaviškai šaltos pastarųjų metų žiemos įkvėpė mados kūrėjus artėjančiam sezonui pasiūlyti šiltų drabužių ir aksesuarų, dekoruotų jaukiais snaigių ir elnių motyvais.

Megztiems drabužiams ir detalėms – taip. Šaltis neturėtų būti kliūtis rengtis stilingai, tuo labiau, kad šią žiemą bus madinga šiluma.

 

Ją palaikyti padės tokios medžiagos kaip vilna, tvidas, kailis ir, aišku, mezginiai. Jaukūs dideli megztiniai geriausiai tinka laisvalaikiui, tačiau tai nereiškia, kad tokie drabužiai darbe – tabu.

 

Šį sezoną madingiausios neįmantrių formų klasikinės megztos suknelės. Su tokiu apdaru galima eiti ir į darbą, ir į kavinę.  Svarbiausia – tinkamai priderinti aksesuarus ir avalynę. Kad megzti drabužiai, aksesuarai ir net avalynė neatrodytų nuobodžiai, jie puošiami madingais skandinaviško stiliaus raštais – snaigėmis ir elniais.

 

Aksesuarai ir avalynė – efektui pasiekti. Šį sezoną, stilistų teigimu, prie šviesių megztinių ir suknelių puikiai tiks natūralių žemės spalvų aksesuarai ir trumpi suvarstomi kailiu puošti aulinukai. Gilią žiemą verta rinktis šiltas timpes ir ilgaaulius.

 

Šaltajam sezonui siūlomi įvairiausi avalynės modeliai: nuo aulinių plokščiu padu iki aulinukų paaukštinta pakulne. Pastarieji patiks toms, kurios mėgsta aukštakulnius, tačiau nesiryžta jų avėti prisnigus ar esant plikledžiui.

 

Šilumą išsaugoti labiausiai padeda net tik kokybiška žieminė avalynė, bet ir kepurės. Būtent todėl pastarųjų nereikėtų pamiršti, kuriant jaukų megztą stilių. Didelis stambių siūlų šalikas – taip pat būtinybė šią žiemą. Tokį įvaizdį dizaineriai siūlo papildyti rankine, dekoruota megztomis detalėmis ar kailiu.

 

Gal didelis megztinis, aulinukai, dekoruoti skandinaviškais raštais, ir nedidelė žiemiška rankinė šį sezoną yra būtent tai, ko trūksta jūsų spintai ir nuotaikai?

 

{diena2}