Pažink jį pagal laikrodį!

Pažvelk į vyro ar draugo laikrodį – jis padės geriau susivokti, koks žmogus yra šalia tavęs!

Jo laikrodis kvadratinis. Tai žmogus, visur ir visada besivadovaujantis iš anksto susidarytu planu bei instrukcijomis. Jis linkęs reglamentuoti viską, pradedant savo darbotvarke ir baigiant gyvenimu apskritai. Tokio laikrodžio savininkas – žmogus, nemėgstantis netikėtų permainų, pripratęs laikytis režimo ir iš anksto numatyti kiekvieną savo žingsnį.

 

Jis organizuotas, punktualus, kruopštus, praktiškas, racionalus, atsargus, darbštus, dažnai atkaklus ir užsispyręs. Vyrukas turi savo nuomonę, savo aiškiai išreikštą poziciją, kuriai lieka ištikimas įvairiose situacijose. Su juo sunku, o veikiausiai ir beprasmiška ginčytis – vis tiek tavo žodžiai birs kaip žirniai į sieną. Savo nuomonės jis nieku gyvu nepakeis, o jei ir pakeis, tai tik formaliai – vis tiek viską darys taip, kaip jam reikia. Jis pats yra tarsi kvadratas, kuris, kad ir kaip jį bepasuktum, išlieka toks pat.

 

Jo laikrodis apvalus arba suapvalintos formos. Šis žmogus – komunikabilus, ramus, geranoriškas. Jis dievina bendravimą, linkęs suprasti kitus, elgiasi natūraliai, kartais – spontaniškai. Tai emocionalaus, jautraus žmogaus tipas. Jis pasitiki aplinkiniais, jei reikia – geba užjausti. Idealus partneris romantikėms, ieškančioms šiltų, pasitikėjimu, meile ir emocine pilnatve grįstų santykių.

 

Jo laikrodis trikampio formos. Nesunku atspėti, kad šis žmogus gimęs tapti lyderiu. Jis atkakliai siekia savo tikslo, trokšta pergalės ir valdžios visose savo gyvenimo sferose. Jis trokšta išsiskirti, būti pastebėtas, taigi jo laikrodis (kaip ir kiti asmeniniai daiktai) yra išskirtinis, neįprastas, retas ir įdomus. Tai hierarchijos žmogus, keliaklupsčiaujantis subordinacijai ir reikalaujantis, kad tokios tvarkos laikytųsi ir kiti.

 

Jis greitai užčiuopia problemos esmę, veikia ryžtingai ir drąsiai, pasitiki savimi, yra energingas ir linkęs rizikuoti. Šio žmogaus profesinių interesų sfera yra svarbesnė, nei jo asmeniniai interesai – jis mano, kad darbe, kildamas karjeros laiptais, jis daug geriau ir efektyviau išreikš savo poreikį lyderiauti. Išvertus į žmonių kalbą tai reiškia, kad jis praktiškai gyvens darbe, o grįžęs namo tik patikrins, ar tiksliai vykdomi jo nurodymai.

 

Jo laikrodis – horizontalus stačiakampis. Neryžtingo žmogaus tipas, jam veikiausiai stinga energijos ir entuziazmo. Jis nemėgsta permainų ir didesnių pokyčių, mat yra iš prigimties konservatyvus. Toks vyras puikiai jausis regėdamas namuose apsilupusius ir išblukusius, bet užtai „senus gerus“ sienų apmušalus, ir tikrai neparodys iniciatyvos pradėti remontą.

 

Jis sėslus, kantrus, mokantis laukti. Tokio tipo žmonės sunkiai atsikrato savo įpročių ir stereotipų. Tarp jų – daug kolekcionierių, vertybių ir raritetų saugotojų. Idealu, jei greta šio vyro atsiranda moteris-motina, visiškai pasišventusi šeimai ir buičiai. Nors jos gležnus pečius užguls visi keturi namų kampai, šalia bus ištikimas, atsidavęs ir mylintis vyras.

 

Jo laikrodis – vertikalus stačiakampis. Šis žmogus – irgi konservatyvus, tačiau jam nesvetimos ir ambicijos bei garbėtroškiškumas, jis atkakliai ir nuosekliai siekia rezultato. Toks vyras pastovus ir patikimas. Nors romantiškų, spontaniškų poelgių iš jo galima tikėtis nebent labai retomis ir itin išskirtinėmis progomis, jis linkęs laikytis savo pažadų, yra žodžio žmogus.

 

Jo laikrodis – išlenktas, kiek zigzagą primenančios formos. Tai žmogus, linkęs į permainas. Jis – novatorius, kuris lengvai susižavi naujovėmis, bet dar lengviau keičia savo pomėgius, dažnai nebaigdamas pradėto darbo iki galo. Nors jis pats gali teigti, jog toks laikrodis – tik madingas daikčiukas, psichologai tvirtina, jog ši kreiva forma – tai jo vinguriuojančių minčių išdava.

 

Jis permainingas ir nepraktiškas, lengvai pasiduodantis jausmų ir emocijų bangoms. Jo nestandartinis mąstymas – vienu metu ir privalumas, ir trūkumas. Viena vertus, sunku suprasti tokį žmogų, nuspėti jo veiksmus ir minčių eigą. Tačiau kita vertus – jis gali maloniai nustebinti rasdamas išeitį net iš painiausių situacijų, originalų sprendimą net ir nuobodžiausiuose reikaluose.

 

Jis laikrodžio neturi. Šiuo metu tokių žmonių – tikrai ne taip jau mažai. Jei anksčiau tokio tipo žmogus būtų gana pelnytai pavadintas nerūpestingu išsiblaškėliu, dabar – kiek sudėtingiau. Juk tereikia nuolat nešiotis mobilųjį telefoną – ir laikrodis visada bus po ranka. Taigi jei jis neturi laikrodžio – tau paprasčiausiai teks paieškoti kitų būdų, pasufleruojančių, koks gi jis žmogus.

 

Šaltinis: eli.lt

 

{parasas}