Horoskopas penktadieniui 10-28

Avinas – Rytą gali kilti neramių minčių, nuojautų. Dėl neapdairumo galite įsivelti į problemas. Vis dėlto šios dienos pokalbiai gali būti naudingi. Tikėtina, kad su įtakingu asmeniu pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, įtikinti jį savo ketinimų rimtumu.

Tauras – Tai gali būti įdomių kontaktų diena. Suintriguos pažįstamo asmens pasiūlymas. Tai jums gali reikšti veiksmingą pagalbą aktualiame reikale. Bet dėl jūsų naujo susižavėjimo objekto įskaudintas gali pasijusti artimas žmogus.

 

Dvyniai – Šiandien svarbu nepersidirbti ir nepasigauti infekcijos. Apribokite bendravimą, venkite nervinės įtampos bei triukšmo. Perleiskite iniciatyvą kolegoms, partneriams – jie puikiai jus pavaduos. Įmanomi mistiniai potyriai, stipri nuojauta.

 

Vėžys – Šiuo metu puoselėjate naujus planus, o gal ruošiatės startui kokioje nors veikloje. Neblogai seksis su užsieniu, teisėtvarka, mokslu susijusiose srityse. Stenkitės išlaikyti normalią nuotaiką, nesusierzinti, jei kažkas vyks ne itin sklandžiai.

 

Liūtas – Galite sudaryti verslo sandorį, įsigyti vertingą pirkinį, gauti nuosavybės dokumentus ar pan. Galbūt teks su kažkuo dalytis įtakos sferas, turtą, kapitalą arba rūpintis nuoma, tiekimu. Tikėtina, kad nemažai laimėsite.

 

Mergelė – Būsite nusiteikęs aktyviems veiksmams. Rūpės išgirsti dominančio asmens požiūrį, įvertinti savo arba artimo žmogaus galimybes. Gali būti, kad atsiras prošvaisčių komplikuotame reikale. Gausite vertingą patarimą.

 

Svarstyklės – Atsiras netikėtų trikdžių, jei jūsų veikla susijusi su smulkiu ir vidutiniu verslu. Svarbu išlikti santūriam, jei reikalai klostysis ne visai taip, kaip buvote suplanavęs. Teks nemažai laiko skirti ir namų ruošai bei artimiesiems.

 

Skorpionas – Šiandienos susitarimai bei susitikimai padovanos džiugių akimirkų. Skęsite romantiškose svajonėse. Kažkam darysite ypatingą įspūdį. Neatsisakykite siūlomų pramogų, bet į aferas ir meilės intrigas žiūrėkite atsargiai.

 

Šaulys – Tikriausiai nestigs jėgų bei energijos laiku ir nepriekaištingai įvykdyti įsipareigojimą. O tai reiškia, kad būsite gerai įvertintas ir sustiprinsite savo padėtį. Tiktų ieškotis naujo darbo, imtis reformų, jei gyvenimas spiria tai daryti.

 

Ožiaragis – Galimas netikėtas akibrokštas. Galbūt paaštrės pelno ar turto dalybų klausimai. Gali paaiškėti, kad jūsų priešai nesnaudžia. Tačiau verta tikėtis mažesnės ar didesnės sėkmės moksle, geros žinios ar svarbaus vizito ar svečio.

 

Vandenis – Aktualūs bus finansų, verslo klausimai. Neatidėliokite atiduoti skolas. Įmanomos pajamos per investicijas, draudimą, paskolas, teismo nutartį jūsų naudai ar pan. Arba mėginsite tartis dėl tokių dalykų.

 

Žuvys – Galima optimizmo banga, projektuosite gražesnę ateitį, svajosite apie pilnesnę kišenę, tolimą kelionę. Turbūt išties sugebėsite protingai apsispręsti dėl ateities planų. Tačiau su patinkančiu žmogumi vargu ar pavyks labiau suartėti.

 

Šaltinis: vytautus.com