Knygynų tinklas „Pegasas“ rekomenduoja Marko Vinegardnerio knygą „Krikštatėvio sugrįžimas“

Mark Winegardner (Marko Vinegardnerio) knyga „Krikštatėvio sugrįžimas“ – be galo įdomi, psichologiškai turtinga saga. Joje atsispindi visi „Krikštatėvio“ metai, pavaizduoti Mario Puzo romane ir filme.

Mark Winegardner šioje knygoje užpildo spragas ir suteikia veikėjams konkretumo. Savitu stiliumi, meistriškai ir aistringai parašytas kūrinys, be jokios abejonės, prikaustys skaitytojo dėmesį.

1955-aisiais Maiklas Korleonė laimėjo kruviną Niujorko nusikaltėlių gaujų karą. Dabar Maiklo tikslas –  įtvirtinti savo galią, išgelbėti santuoką ir legalizuoti šeimos verslą.

Tačiau savus troškimus įgyvendinti ne taip lengva, vardan tikslų jis privalo stoti į kovą su pavojingu priešu  –  buvusiu boksininku Niku Džeračiu. O šis, dar dirbdamas Korleonių smogiku gatvėse, studijavo teisę.

 

Maiklo ir Niko šaltasis karas vyks 1955–1962 m., vis persikeldamas tai į Niujorką, tai į Vašingtoną, vėliau Las Vegasą ir galiausiai Kubą. Jis turės didelės įtakos Amerikos galingiausių nusikaltėlių ir jų mylimų žmonių gyvenimui.

 

{pegasas2}