Horoskopas ketvirtadieniui 10-13

Avinas – Ši diena bus geresnė, jei turėsite galimybių daugiau laiko leisti namuose, su šeima, rūpintis tuo, kas miela ir artima. Ir, deja, nelengva, galbūt netgi komplikuota tuo atveju, jei plušate darbe. Vakare neišliekite savo pykčio ant artimųjų.

Tauras – Aktualūs bus su šou verslu, kūryba, meile susiję reikalai. Sugebėsite puikiai pasireikšti. Tačiau nerimą, nusivylimą galite patirti dėl neišpildyto pažado ar kažkieno konkurencijos, skleidžiamų apkalbų, šmeižto.

 

Dvyniai – Šiandien energiją panaudokite praktiškiems tikslams – susikaupusiems darbams nudirbti, dokumentams peržiūrėti, susitvarkyti. Pravartu pasirūpinti savo namų, technikos saugumu. Vakare itin venkite konfliktų, būkite budrus prie vairo.

 

Vėžys – Daug tikslų ir pradėtų darbų. Reikėtų išskirti, kas svarbiausia, ir nuo to pradėti. Laukia nelengvi debatai su partneriais bei konkurentais, tačiau turėtumėte šį tą laimėti, jei elgsitės diplomatiškai ir subtiliai. Negailėkite komplimentų, pagyrimų.

 

Liūtas – Panašu, kad paaštrės finansinė problema. Tiksliai apibrėžkite įsipareigojimų ribas. Bandykite išsireikalauti jums priklausančius pinigus, kompensaciją, delspinigius ar pan. Derėtų rimčiau rūpintis sveikatos profilaktika.

 

Mergelė – Aktyvus metas intelektine prasme. Gali būti, kad jums itin rūpės mokslinė, publicistinė veikla. Įmanoma kelionė, pokalbis su įtakingu asmeniu, užsieniečiu. Stabdykite savo negatyvių emocijų prasiveržimus. Būkite atsargūs kelyje.

 

Svarstyklės – Padaugės įtampos darbe, kalbos suksis apie projektą, komandiruotę, kitas pareigas, o tuo pačiu apie naujus sunkumus, papildomas investicijas ar pan. Galimas patikrinimas darbe, nemaloni kritika ar planus jaukianti informacija.

 

Skorpionas – Sieksite artimesnio kontakto su žmonėmis, kuriems esate neabejingas arba kurie gali būti jums naudingi. Gali būti, kad džiugins šmaikštūs flirtai. Tačiau nerimo gali sukelti jūsų paties arba artimo žmogaus sveikata. Ir išties ne be pagrindo.

 

Šaulys – Šiandien pravartu daugiau stebėti ir tylėti nei skubotai veikti ir atvirai reikšti mintis. Atidžiau darbuokitės, kad nepadarytumėte apmaudžių klaidų. Pavojinga siekti naudos per nelegalią veiklą. Neprovokuokite apkalbų, intrigų.

 

Ožiaragis – Gana nerami diena. Nelabai susikalbėsite su kitais žmonėmis, net jei kalbate ta pačia kalba. Tikėtina sumaištis reikaluose, susijusiuose su verslu, mokesčiais, paskolomis. Venkite tuščiagarbių ambicijų, neerzinkite aplinkinių.

 

Vandenis – Gali kilti minčių, susijusių su būsto ar kitos nuosavybės pirkimu, pardavimu, keitimu. Dėl svarbių pirkinių, pardavimų derėkitės, bet nepersistenkite, nes galite prarasti nusižiūrėtą pirkinį arba potencialų pirkėją. Galima žinia iš toli.

 

Žuvys – Šiandien aktyviai komunikuosite, sudarinėsite sutartis, rinksite informaciją bei flirtuosite. Pasistenkite numatyti galimas pasekmes, jei ketinate sudaryti ilgalaikę sutartį ar atvirauti teikdamas interviu, publikuodamas.

 

Šaltinis: vytautus.com